Polska Federacja Fitness nie jest pierwszą, która zamierza złożyć pozew zbiorowy. Podobne działania podjęła Kancelaria Dubois i Wspólnicy, reprezentująca branżę turystyczną. W obu przypadkach chodzi o uzyskanie wysokich odszkodowań.

— Po kilkutygodniowych analizach prawnych, spotkaniach z licznymi kancelariami oraz dokładnej weryfikacji potencjalnych szans – ponownie uruchamiamy projekt pozwu przeciwko obowiązującym restrykcjom i kwestii odszkodowawczej — poinformowała Polska Federacja Fitness.

Czytaj także: Studenci WUM: „Na liście wciąż są dwa nazwiska, które wstrząsną Polską”

Federacja podkreśla, że projekt pozwu funkcjonował od wielu miesięcy, jednak początkowo zbyt mała liczba przedsiębiorców była nim zainteresowana. Jednak wraz z kolejnymi miesiącami obostrzeń liczba zainteresowanych znacznie wzrosła. W tej chwili jest to kilkaset podmiotów.

— Z oficjalnych informacji przekazywanych przez rząd, otwarcie branży może nastąpić na przełomie marca i kwietnia… ale i ten termin nie może być pewny. Nikt z Nas nie może dłużej czekać, dlatego podjęliśmy decyzję dot. Pozwu — tłumaczy swoją decyzję Polska Federacja Fitness.

Czytaj także: 32-letnia lekarka trafiła do szpitala tuż po zaszczepieniu. Ma podejrzenie zapalenia mózgu

Przeczytaj również:  Kolejna wpadka w Dzień Dobry TVN. Filip Chajzer zapomniał, że ma włączony mikrofon?

Federacja tłumaczy również, w jaki sposób dołączyć do pozwu. Szczegóły w poście zamieszczonym poniżej.

Źródło: Facebook

(Visited 221 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj