Krzysztof Bosak w mocnych słowach zaapelował, by nie przejmować wulgarnego języka protestujących osób. Chodzi o środowiska lewicowe i feministyczne, które nie przebierają w słowach podczas manifestacji.

Poseł Konfederacji sprzeciwił się rozpowszechnianiu lewicowego języka przez prawicowe środowiska. Podkreślił, że rozsądni ludzie nie muszą „skracać dystansu”, uciekając się do agresywnych i wulgarnych protestujących.

— Ludzie zaczadzeni antykulturą nie będą nas szanować, niezależnie jak bardzo się do nich upodobnimy, jeśli chodzi o formę. A naszym celem nie powinno być skracanie z nimi dystansu, tylko realizacja swojego pozytywnego programu, immunizowanie narodu i marginalizowanie antykultury — napisał Bosak.

Od przeszło dwóch tygodni w wielu miastach Polski trwają liczne protesty i manifestacje przeciwko decyzji TK w sprawie aborcji eugenicznej.

Jeszcze 22 października TK orzekł, że przerywanie ciąży w sytuacji, kiedy istnieje podejrzenie ciężkiej choroby lub upośledzenia płodu, jest po prostu niezgodne z ustawą zasadniczą.

Zobacz również Artur Barciś ostrzega przed koronawirusem: „Żebyś nie czekał, że będzie bezobjawowo” [WIDEO]

To właśnie za sprawą tego orzeczenia w Polsce wybuchła prawdziwa burza, a zagniewane środowiska lewicowe i feministyczne rozpoczęły swoje strajki.

Szczególną agresją odznaczają się liderki Strajku Kobiet, takie jak Marta Lempart. Ta w ostatnich dniach wielokrotnie pokazywała, że nie cofnie się przed niczym, byleby tylko osiągnąć swój cel. Gdy Kosiniak-Kamysz zwrócił się do niej z propozycją kompromisu, w odpowiedzi usłyszał „Wyp***dalaj”.

Przeczytaj również:  Tyszka: Kaczyński bardziej nienawidzi Niemców, niż kocha Polskę

W podobny sposób został potraktowany Szymon Hołownia: — Czy ktoś mógłby od nas powiedzieć panu Hołowni, żeby wypie**alał? Bo my robimy rewolucję i nie mamy czasu zajmować się każdym politycznym palantem chętnym do powiezienia się na nas — padły ostre słowa.

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 581 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj