Artur Barciś opublikował emocjonalny apel, którym podzielił się z internautami. Znany z „Miodowych lat” aktor choruje na Covid-19 i w związku z tym doświadcza wielu nieprzyjemnych objawów.

— Myślisz, że cię to ominie, że ciebie to nie dotyczy — zaczął smutno Barciś.

Dodał, że wcale nie chodzi mu o budzenie współczucia, a o ostrzeżenie tych, którzy do tej pory bagatelizowali fakt epidemii, lub co gorsza, nabijali się z niej.

Barciś w dramatycznych słowach opowiedział, że koronawirus „wali z armaty” i przejmuje kontrolę nad organizmem. Jest przekonany, że nie możemy się łudzić odnośnie tego, że przejdziemy go bezobjawowo. W swoim filmie zatytułowanym „Obcy” wymienił wiele objawów, których teraz doświadcza takich, jak osłabienie, ból głowy, mięśni czy gorączka.

Zobacz również: Sławomir Mentzen o nieudolności rządu: „Niech głodni zjedzą bezrobotnych”

64-letni artysta dał się nam poznać za sprawą talentu w 44-letniej pracy aktorskiej. Obecnie pracuje w stołecznym Teatrze Ateneum.

Poniżej wideo, które opublikował na YouTube. Wielu internautów życzy aktorowi szybkiego powrotu do zdrowia oraz poprawy samopoczucia.

— Zdrowia życzę Panie Arturze, wracaj nasz kochany „Norku” i nas rozweselaj — czytamy.

źródło: tvp.info

(Visited 1 584 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Nie żyje znany aktor Jan Nowicki. Odszedł w wieku 83 lat

1 KOMENTARZ

  1. Ci z przedziału 20-45 lat przechodzą to bezobjawowo i wszystkich starych mają głęboko w du,,,e, zaczynają się czasy lewackiej pokomuszej pajdokracji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj