propolski.pl: Krzysztof Bosak

Bosak miażdży Niedzielskiego! „Jest groźny” Konfederacja domaga się jego odwołania

Poseł Konfederacji Krzysztof Bosak w mocnych słowach skomentował postawę Adama Niedzielskiego. Ocenił, że minister wykorzystuje ludzkie tragedie, by dyskredytować środowiska wyrażające jakieś wątpliwości wobec nowych szczepionek.

Niedawno media obiegła informacja o śmierci lekarki Lisy-Marii Kellermayr, która odebrała sobie życie. Do tragedii doszło za sprawą nacisków ze strony tzw. środowisk antyszczepionkowych.

Lekarka zostawiła po sobie list pożegnalny, jednak służby nie chciały ujawnić jego treści. Jak podkreśla austriacki minister zdrowia, nie ma wątpliwości, że Kellermayr została zastraszona.

– Ta nienawiść musi się wreszcie skończyć. Groźby śmierci wobec Kellermayr i jej pracowników były brutalną rzeczywistością – komentował sprawę Rauch.

Podobnego zdania jest Adam Niedzielski, który wyraził swoje zdanie nt. wydarzeń w Austrii.

– Ta śmierć dobitnie pokazuje, że tzw. ruchy antyszczepionkowe to nie jest kwestia jakiejś większej idei. Zaprzeczanie zdrowemu rozsądkowi to mniej groźna strona tych grup. Dziś widzimy mroczniejszą stronę – stwierdził Niedzielski.

Krzysztof Bosak miażdży Adama Niedzielskiego

Do słów tych odniósł się poseł Konfederacji Krzysztof Bosak, który napisał:

– Minister Niedzielski jest groźny nie tylko dlatego, że jest tendencyjny, zamknięty na realną dyskusję i na argumenty. Jest groźny dlatego, że on nie tyle zarządza, co prowadzi swego rodzaju krucjatę. Dlatego powinien zostać odsunięty od kierowania OZ. Emocje utrudniają dobry osąd – mówił Bosak.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Miażdżąca inflacja w Turcji. Padł kolejny rekord

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kto mógłby zastąpić premiera Morawieckiego? Ciekawy sondaż

źródło: Twitter

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these