Strona główna Polska Borys Budka wie, jak wygrać i obiecuje ciężką pracę. „Uwielbiam ludzi”

Borys Budka wie, jak wygrać i obiecuje ciężką pracę. „Uwielbiam ludzi”

2 min czytania
0
0
384
Borys Budka

Borys Budka jest ostatnio kreowany na nowego przewodniczącego Platformy Obywatelskiej mającego zastąpić Grzegorza Schetynę. Polityk podczas rozmowy z Robertem Mazurkiem na antenie radia RMF FM podkreślił, że wierzy w sukces i wie, jak go osiągnąć. Dodał, że jest w stanie stworzyć skuteczne ugrupowanie, ponieważ zawsze był blisko ludzi.

— Wiem jak wygrywać, jak stworzyć skuteczne i dobre ugrupowanie. Poza tym uwielbiam ludzi. Wiem, że to jest czas polityków, którzy muszą być codziennie na spotkaniach z ludźmi, bo inaczej nie przywrócą zaufania i wiarygodności. Obiecuję ciężką pracę z ludźmi i będę w każdym miejscu po to, by przekonywać Polaków, że Platforma Obywatelska-Koalicja Obywatelska, to najlepszy wybór dla Polski — powiedział Borys Budka, przekonując, że Platforma Obywatelska jest niezwykle dobrym wyborem dla Polaków.

Budka odniósł się również do skandalicznego wyroku sądu wobec Jana Śpiewaka. Opowiedział również o jego działalności wokół kwestii reprywatyzacji w Warszawie. Polityk podczas rozmowy bronił sędziów, uważając, że byłby „populistą jak prezydent Duda”, gdyby wykorzystał okazję do „ataku na polskie sądy”.

Wydaje się, że kłopoty Grzegorza Schetyny stale przybierają na sile. Pojawiają się konkurenci, którzy obiecują wiele i którzy z chęcią zajęliby jego miejsce. Czy sytuacja w Platformie Obywatelskiej wreszcie się ustabilizuje? Czy nowy przewodniczący ugrupowania rozwiąże problemy, które nawarstwiały się od miesięcy?

Całość rozmowy z Borysem Budką w radiu RMF FM poniżej.

 


źródło: youtube.com, wsensie.pl

Reakcja
1
Przeczytaj również:  Senat RP: Jachira i Nowicka tańczyły, by zmienić definicję gwałtu. Tarczyński i Ziemkiewicz nie wytrzymali
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej napisanych przez propolski
Załaduj więcej w  Polska

Sprawdź również

Gasiuk-Pihowicz atakuje sędzię Manowską i prezydenta Dudę: Ćwierćprezes, ćwierćprezydent

Posłanka KO Kamila Gasiuk-Pihowicz zabrała głos w sprawie decyzji prezydenta Andrzeja Dudy…