Szef Platformy Obywatelskiej Borys Budka spotkał się z Donaldem Tuskiem, by wspólnie oglądać mecz Polska-Słowacja. — Wszyscy dziś kibicujemy Biało-Czerwonym — ogłosił Borys Budka.

Media od dłuższego już czasu wspominały o spotkaniu polityków. Emocje podgrzewały spekulacje o deklaracji byłego premiera, w której wspomniał, że być może powróci do krajowej polityki.

Zobacz również: Najpiękniejsza bramka na Euro? Tylko patrzeć i podziwiać [WIDEO]

— Mentalnie, emocjonalnie, życiowo jestem gotów podjąć każdą decyzję, żeby przywrócić ład demokratyczny w Polsce. Cały czas tu jestem. Najważniejsze jest odbudowanie synergii w opozycji — mówił były szef Rady Europejskiej Donald Tusk na antenie TVN24.

Donald Tusk spotkał się z Borysem Budką w poniedziałek po południu, by wspólnie oglądać mecz Polska — Słowacja. Lider PO pochwalił się wspólnym zdjęciem z Tuskiem, na którym obaj trzymali szalik w barwach naszej narodowej reprezentacji. Niestety Polska przegrała spotkanie ze Słowacją 1:2. Kolejny mecz rozegra z Hiszpanią 19 czerwca w sobotę o godz. 21.

Zobacz również: Michał Sz. „Margot” stanie przed sądem. Jest akt oskarżenia

Źródło: wMeritum.pl

(Visited 213 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Bąkiewicz organizuje "demonstrację". Jej uczestników można policzyć na palcach jednej ręki. Dosłownie. [+WIDEO]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj