W obliczu zmian i nowych obostrzeń wprowadzanych przez rząd wielu polityków opozycji domaga się jego dymisji. Jednym z nich jest poseł PO Borys Budka, który zostawił swój komentarz na Twitterze. Tym razem uderzył w prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

Po konferencji prasowej premiera Mateusza Morawieckiego rozległy się liczne głosy sprzeciwu. Premier apelował o jedność i przestrzeganie zaleceń sanitarnych. Tak radykalne rozwiązania nie spodobały się wielu Polakom, a w szczególności politykom opozycji, którzy wiele zarzucają prezesowi PiS.

Zobacz również: Donald Tusk nie odpuszcza PiS: „Tutaj rzeczywiście cisną się na usta wyłącznie bardzo mocne słowa”

— Chrońmy naszych seniorów, chrońmy wszystkich. Chrońmy nasze mamy, ojców, dziadków, ale także siebie nawzajem. Każdy musi postępować odpowiedzialnie. Nie możemy się w tych dniach, w tych najbliższych tygodniach, dać skłócić i podzielić — wyjaśnił szef rządu.

To właśnie do tej wypowiedzi odniósł się Borys Budka, były przewodniczący partii.

— Po apelu premiera Mateusza Morawieckiego o niedzielenie Polaków nie pozostaje mu nic innego jak zdymisjonowanie Jarosława Kaczyńskiego. Nikt nigdy nie podzielił Polski jak prezes PiS — napisał Borys Budka.

Już od soboty doświadczymy zmian w zakresie obowiązujących restrykcji. Rząd wprowadził nowe obostrzenia, ponadto rozważa ogłoszenie kwarantanny narodowej, a co za tym idzie pełnego lockdownu, który będzie miał ogromny wpływ na gospodarkę.

źródło: Polsat News

(Visited 701 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj