Ze Stanów Zjednoczonych dobiegają niepokojące informacje. Z wypowiedzi niektórych ekspertów wynika, że naukowcy (a więc i rządy) mogą forsować pomysł chodzenia w maseczkach nawet po zaszczepieniu się.

— Wydaje mi się, że istnieje przekonanie, że kiedy będziemy mieć szczepionkę na koronawirusa, to życie wróci do normy — napisała na Twitterze doradzająca kongresmenom dr Krutika Kuppali.

Lekarka doradza kongresmenom między innymi w kwestii pandemii. Zdaniem kobiety maseczki w zasadzie staną się naszym nieodłącznym przedmiotem codziennego użytku.

Czytaj także: Poznań: Chcieli zaatakować kościół, ale natrafili na tłum narodowców: „Ruszycie Kościół, a będziecie spie***ć k**wy!”

— Życie nie będzie takie jak przed COVID. Nawet po szczepieniu nadal będziesz musiał dbać o higienę rąk, zachowywać dystans fizyczny, unikać tłumów i nosić maski — przekonuje ekspertka.

Czytaj także: Kobieta rzekomo została pobita przez narodowców. Nagranie pokazało prawdę

Niestety, niektórzy eksperci idą w swych tezach jeszcze dalej. Nick Paton Walsh przekonywał na stronie CNN, że… na całym świecie wszyscy będą musieli zakładać maseczki już zawsze. Nasze dawne życie Walsh nazywa wręcz nostalgią.

Źródło: Prawy.pl

(Visited 906 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj