Sytuacja popandemiczna w Polsce pozostawia wiele do życzenia. Coraz więcej osób cierpi z powodu rosnącej inflacji, a co za tym idzie cen podstawowych produktów żywnościowych, w tym cen energii.

Dawna pracowniczka łódzkiego włókiennictwa, która wykonywała swój zawód przez 23 lata wybuchła płaczem na pytanie dziennikarza portalu goniec.pl o działania polskiego rządu.

Jak się okazuje, kobieta ledwo wiąże koniec z końcem i ma ogromny żal do polityków. W pełnych goryczy słowach opisała rządy Platformy Obywatelskiej oraz Prawa i Sprawiedliwości, przez które czuje się pokrzywdzona.

W rozmowie z reporterem podzieliła się swoimi obserwacjami, nie kryjąc łez i ogromnego rozżalenia.

Na pytanie, co rząd mógłby zmienić w naszym kraju, zaczęła krzyczeć i przytaczać przykłady z życia wzięte. Podkreśliła, że obóz władzy powinien skoncentrować się na podniesieniu pracy minimalnej, ponieważ wiele osób egzystuje na granicy progu ubóstwa.

— Pensję minimalną dla ludzi, bo przerobiłam 44 lata i żyję w niewoli. Kredyt wzięłam i stopę procentową podnoszą, do czego to podobne?! To jest normalne? — pytała rozemocjonowana łodzianka.

Kobieta wyznała, że wszystkie dodatki do emerytur nie wystarczają na godne życie, tymczasem rząd nieustannie inwestuje w dzieci rozdając pieniądze.

Bohaterka nagrania żaliła się, jak ciężko miała w życiu, fundując edukację swojemu dziecku bez żadnej pomocy ze strony władzy. W jej ocenie w dzisiejszych czasach dużo łatwiej jest wychować potomstwo.

— Ja dokładam. Moje dziecko wykształciłam i nikt mi nie dał nawet złotówki, a dzisiaj dzieci mają po 500, po 300, na wczasy, na kolonie, na wszystko. Pytam się, co my dzisiaj emeryci mamy? Dlaczego my nie mamy? My też jesteśmy dziećmi wojennymi — wyjaśniła emerytka, która nie szczędziła ostrych słów pod adresem Donalda Tuska i samej Platformy Obywatelskiej.

Zobacz również: Boris Johnson w Warszawie. Padła zdecydowana deklaracja: „Kiedy Polska jest zagrożona…”

Zobacz również: Premier Morawiecki podjął decyzję ws. czternastek. Emeryci będą zachwyceni! [WIDEO]

Emerytce PUŚCIŁY NERWY. Płaczem i krzykiem podsumowała sytuację w Polsce

Emerytce PUŚCIŁY NERWY. Płaczem i krzykiem podsumowała sytuację w Polsce

Opublikowany przez Goniec.pl Czwartek, 10 lutego 2022

źródło: Facebook.com, goniec.pl, YouTube.com

(Visited 3 847 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj