Katarzyna A, znana lepiej jako „Babcia Kasia” swoim zachowaniem niejednokrotnie szokowała media. Kobieta kojarzona z głośnych strajków ulicznych znieważyła, kopała i opluła policjantów. Za ten występek grozi jej teraz do trzech lat więzienia.

Prokuratura Rejonowa Warszawa Śródmieście Północ skierowała akt oskarżenia przeciwko „Babci Kasi”, która jest stałą bywalczynią protestów z ramienia Strajku Kobiet.

Zobacz również: Wałęsa zajął się kwestią wolności słowa: „Pokażę dowody, świadków na oszustów” [WIDEO]

— Została oskarżona o to, że 19 grudnia 2021 r. w Warszawie znieważyła dwóch funkcjonariuszy policji podczas i w związku z pełnieniem przez nich obowiązków służbowych — przekazała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz.

Zobacz również: Kompromitacja. Konferencja Szczerby i Jońskiego przerwana: „Panowie wprowadzają w błąd, manipulują faktami” [WIDEO]

Oskarżona kobieta podczas protestu „Pamięci ofiar Kościoła Katolickiego” pod kościołem św. Krzyża w stolicy dopuściła się wulgaryzmów wobec funkcjonariuszy policji. Katarzyna A. miała również pluć w ich stronę i naruszyć nietykalność cielesną funkcjonariusza.

źródło: tvp.info

(Visited 2 312 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Alarm bombowy w samolocie z Katowic. Do akcji wkroczyły służby

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj