Najnowszy spór między Koalicją Obywatelską a Lewicą dotyczy ewentualnego poparcia tej drugiej dla Krajowego Planu Odbudowy. Posłanka KO Kamila Gasiuk-Pihowicz krytykuje stanowisko Lewicy w sprawie ratyfikacji planu.

Między posłanką Lewicy Anną Marią Żukowską, a parlamentarzystką Koalicji Obywatelskiej Kamilą Gasiuk-Pihowicz wywiązała się kłótnia o poparcie przez trzecią siłę w Sejmie Krajowego Planu Odbudowy zaproponowanego przez rząd PiS. Ostra wymiana zdań miała miejsce na antenie Polsat News.

Nie ma co liczyć na jakikolwiek sprawiedliwy i racjonalny podział środków przez PiS. To są za duże pieniądze, które mają odbudować cała gospodarkę. I to nie są pieniądze Kaczyńskiego argumentowała Gasiuk-Pihowicz.

Dlatego ja się bardzo dziwię postawie części Lewicy, która zapowiada, że poprze w ciemno taki rządowy plan. I apeluję dzisiaj do tych polityków Lewicy, którzy chcą poprzeć Kaczyńskiego… Opamiętajcie się zaapelowała.

Na reakcję związane z Lewicą Anny Marii Żukowskiej nie trzeba było długo czekać:

Pani poseł, pani miała już swój czas. Pani poseł, takie sugestie są haniebne i jeżeli słyszę ze strony Koalicji Obywatelskiej takie sugestie, to potem nie gadajcie bzdur i nie opowiadajcie o dobrym klimacie na opozycji. O tym, jak to bardzo wyciągacie rękę, jak to bardzo chcecie, żeby była przyjazna, miła atmosfera ugrupowań opozycyjnych. Bo to jest po prostu nieprawda co pani mówi zarzucała posłanka Lewicy.

Żukowska skarży się TVP Info

Byłam mocno zszokowana tymi zarzutami. Codziennie słyszę wezwania do zgody na opozycji i prośby Borysa Budki, abyśmy ze sobą nie walczyli  twierdziła polityk Lewicy w rozmowie z portalem TVP Info.

Chamskie ciosy poniżej pasa  dodała.

Przeczytaj również: GIS alarmuje: Nie pij tego popularnego alkoholu – w butelce może być szkło. Koncern wycofał całą partię

Przeczytaj również: „Miała bardzo nietypowe objawy”. 60-latka zmarła po podaniu szczepionki AstraZeneca

źródło: Do Rzeczy

(Visited 1 523 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj