Poseł Konfederacji Artur Dziambor stwierdził, że niektórzy europosłowie powinni dobrze przemyśleć, czy rzeczywiście reprezentują Polskę w PE.
Prowadzący rozmowę nawiązał do kwestii deklaracji niektórych polskich europosłów, którzy twierdzą, że zagłosują za art. 7 wobec Polski oraz Węgier.

Poseł Dziambor ocenił, że „niektórzy europosłowie powinni się zastanowić, czy reprezentują Polskę, czy są tak bardzo proeuropejscy, że zapomnieli, skąd się wywodzą”.

– Dla każdego europosła z Polski powinno być hańbą głosować przeciwko Polsce. Niestety, jesteśmy i żyjemy w czasach, w których tego typu zachowania postrzegane są jako walka z tym „przebrzydłym”. Jest to smutne – przyznał jeden z liderów Konfederacji.

Wolnościowiec dodał, że jeżeli chodzi o karę, która została nałożona przez UE na nasz kraj, to „z oczywistych względów nie powinniśmy nic płacić”.

Artur Dziambor stwierdził, że „UE w przyszłości powinna być wspólnotą państw, które same o sobie decydują, zwłaszcza w kwestii sądownictwa i prawa”.

– Jeśli ma tak być, nie możemy tutaj absolutnie zrobić ani kroku w tył. Nie powinniśmy płacić tych pieniędzy i godzić się na dyktat UE – skwitował poseł Konfederacji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rzecznik Kremla wypowiedział się na temat Polski. Padły wyjątkowo bezczelne słowa

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Biedroń atakuje Polskę w Brukseli: „Czemu kolejna procedura naruszenia nie została jeszcze w tej sprawie wszczęta?” [WIDEO]

źródło: DoRzeczy.pl

(Visited 330 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj