Dmitrij Pieskow, rzecznik Kremla, w mocnych słowach wypowiedział się na temat naszego kraju. Jego słowa były wyjątkowo oburzające. Jak obserwujemy, rosyjscy urzędnicy posługują się coraz bardziej absurdalnymi sugestiami.

Jeden z najbliższych współpracowników Władimira Putina, Dmitrij Pieskow w mocnych słowach zaatakował Polskę posługując się wyjątkowo kłamliwą retoryką.

– Fakt, że w ostatnich miesiącach wychodzi z Polski bardzo, bardzo wroga retoryka – powiedział Dmitrij Pieskow, który zaznaczył, że wspomniana „retoryka tradycyjnie nie była przyjazna”. To jeszcze nie wszystko. Rzecznik Kremla dodatkowo zasugerował, że Polska jest zagrożeniem dla integralności Ukrainy.

– Tradycyjnie nie była przyjazna retoryka, ale w ostatnich miesiącach stała się wrogą i też zagrożenie integralności terytorialnej Ukrainy może być ze strony Polski, to oczywiste fakty – mówił Pieskow.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Donald Tusk o żołnierzach Armii Czerwonej, którzy gwałcili Polki: W jakimś sensie to byli wyzwoliciele [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ziemkiewicz zmiażdżył Sikorskiego. „Kto sam się w życiu zeszmacił…”

źródło: Twitter.com

(Visited 454 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj