Artur Dziambor pojawił się w programie „Express Biedrzyckiej”. Poseł Konfederacji postanowił zdobyć się na bardzo mocną krytykę poczynań pisowców. Parlamentarzysta opozycji wyliczał wszystkie posunięcia władzy, które drastycznie wpłynęły na Polskę i Polaków.

Cała polityka Prawa i Sprawiedliwości jest obrzydliwa, względem społeczeństwa i względem tych ludzi, którzy nie są ich wyborcami. Ponieważ Prawo i Sprawiedliwość od samego początku funkcjonuje w ten sposób, że zadowala tylko swoją grupę wyborców, budząc wręcz nienawiść pozostałych, ale też zasłużoną. Po prostu robią rzeczy przeciwko temu społeczeństwu – ocenił Dziambor.

Artur Dziambor: Nigdy nie było rządu, który tak bardzo nienawidził ludzi

Dziennikarka „Super Expressu” Kamila Biedrzycka zapytała posła opozycji, które posunięcie władzy PiS było najgorsze.

To, co się dzieje w gospodarce i to w jaki sposób oni likwidują klasę średnią, to jak oni chcą zrobić wszystko, żeby ludzie nie mieli żadnych oszczędności, byli całkowicie ubezwłasnowolnieni od woli rządu, to jest coś, co jest po prostu destrukcyjne dla całego społeczeństwa  mówił Dziambor.

Zdaniem posła opozycji, władza PiS jest zaskakująco nieprzyjazna wszystkim obywatelom, którzy nie współtworzą z nią nowego państwa.

Nigdy nie było żadnego rządu, który tak bardzo nienawidził ludzi, którzy pracują gdziekolwiek poza sferą budżetową, nigdy. Nigdy nie było rządu, który by w ogóle pomyślał o tym, że można sobie pewnymi ustawami, pewnymi ruchami w gospodarce doprowadzić do sytuacji, w której będziemy mieli tylko albo bardzo bogatych – i to wyznaczonych palcem – albo bardzo biednych, czyli całe społeczeństwo. Nigdy nie było premiera, który tak bardzo by kłamał całemu społeczeństwu i tak bardzo by manipulował swoim przekazem – wyliczał poseł Konfederacji.

Nie mieliśmy nigdy do czynienia z rządem, który robił wszystko, żeby każdy, kto jest odrobinę przedsiębiorczy i nie szuka pracy na etacie, tylko szuka rozwoju we własnym kierunku, nie czułby się tu, jak u siebie w domu  wskazywał.

Przeczytaj również: Żołnierze odchodzą z polskiej armii? Dobromir Sośnierz: „My już wtedy uprzedzaliśmy”

źródło: Super Express

(Visited 266 times, 1 visits today)

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj