Posłanka Lewicy Anna Maria Żukowska była gościem w Polsat News i stwierdziła, że prezes PiS opowiada bajki. Nawiązała do wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego, który udzielił ostatnio wywiadu dla „Sieci”.

– Wy tylko straszycie, to jest tylko taka gra – powiedziała posłanka Lewicy Anna Maria Żukowska.

Lider PiS był pytany o stanowisko części polskich polityków, którzy wskazują, że Warszawa powinna zmienić politykę wobec UE. Chodzi o bardziej stanowcze podejście.

– Powiedziałem w połowie lipca to samo: „No, koniec tego dobrego”. I to podtrzymuję. Wykazaliśmy maksimum dobrej woli, poszliśmy na duże kompromisy. Trzeba było spróbować choćby po to, by sprawa była jasna. I dzisiaj jest jasna, każdy widzi, o co chodzi, jaka to gra – podkreślił prezes PiS.

Żukowska atakuje PiS 

– Wy tylko straszycie, to jest tylko taka gra, tak samo jako o reparacjach, gdzie Kaczyński wychodzi już od 10 lat co najmniej, i mówi, że trzeba od Niemców to wyszarpać, trzeba wreszcie zacząć to robić. Mówi po 8 latach rządów PiS, no to znaczy kiedy? To bzdury, wciskacie ludziom kit, tylko po to, by utrzymać ten najtwardszy elektorat, który jest antyunijny – stwierdzała posłanka.

Polityk przyznała, że nie wierzy w to, że Prawo i Sprawiedliwość planuje opuścić Unię Europejską.

– Kto normalny wychodzi z organizacji, która zapewnia bezpieczeństwo, nikt nie opuszczałby organizacji gwarantującej bezpieczeństwo energetyczne? – pytała.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „To był atak państwowy”. Kurdej-Szatan wybuchła płaczem na festiwalu Owsiaka [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Aktorka Anne Heche w stanie krytycznym po wypadku samochodowym [WIDEO]

źródło: polsat news

(Visited 312 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj