Krzysztof Jackowski podzielił się z internautami swoją nową wizją. Nagrał prawie godzinny filmik, w którym opowiedział o swoich przeczuciach. Zwykle przepowiednie jasnowidza nie należą do optymistycznych. Jak było w tym przypadku?

Krzysztof Jackowski często udostępnia za pośrednictwem kanału na YouTube transmisje, w których usiłuje wyczuć, co czeka Polskę i Polaków. Nie szczędzi również przeczuć odnośnie wydarzeń na świecie. Przemyślenia Jackowskiego ogląda od 100 do nawet 200 tys. internautów.

Kolejna wizja Krzysztofa Jackowskiego

Wieszcz z Człuchowa nie ma najczęściej dobrych wieści. Przepowiada katastrofy i kryzysy, a także negatywne przemiany społeczne. W ocenie Jackowskiego w przyszłości możemy spodziewać się kolejnego i to znacznie poważniejszego konfliktu niż wojna na Ukrainie.

Jasnowidz rozpoczął swoją transmisję od wspomnień. Jakiś czas temu mówił bowiem o wizji „dużego konfliktu na świecie”.

– To co się dzieje to szantaż Rosji względem Europy – przyznał.

– Od paru dni nachodzi mnie takie poczucie, że świat zaskoczy – dodał Jackowski.

Wieszcz jest zdania, że w przyszłości kraje podzielą się na dwie grupy. Stwierdził, że teraz na świecie rodzi się nowa siła, o której dopiero się dowiemy. Sama Polska ma znaleźć się w potrzasku i być osamotniona.

Przeczytaj również:  Mój sukces zawdzięczam rodzinie i edukacji domowej

– Świat zaskoczy bardzo szybkim porozumieniem kilku państw. To będzie porozumienie takie bardzo wyraziste. Porozumienie, które może nie zacznie reszcie świata stawiać warunki, tylko zacznie upominać resztę świata. Tak bym to bardziej określił – mówił wizjoner.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „To był atak państwowy”. Kurdej-Szatan wybuchła płaczem na festiwalu Owsiaka [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Hartman o ofiarach wypadku w Chorwacji. Uderzył w czuły punkt polskiego kościoła

źródło: YouTube

(Visited 393 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj