Modelka Anja Rubik lubi komentować bieżące wydarzenia społeczne i polityczne. Nie przebiera przy tym w słowach i otwarcie mówi, co myśli. Tym razem skrytykowała pierwszą damę — Agatę Dudę.

Anja Rubik uczestniczyła w Ogólnopolskim Strajku Kobiet w 2016 roku. To właśnie wtedy wiele Polek wyszło na ulice, by protestować przeciwko ustawie zakładającej całkowity zakaz aborcji. Projekt ustawy „Zatrzymaj aborcję ponownie stał się przedmiotem debat w Sejmie. Modelka nie zmieniła swojej postawy i tak jak kilka lat temu stanowczo walczy o prawa kobiet.

Agata Duda na Instagramowym koncie „prezydent RP zachęcała do noszenia jednorazowych maseczek, które mają chronić przed zarażeniem się COVID-19.

Pierwsza dama mówiła, że warto samemu zrobić taką maseczkę. Zapozowała nawet na zdjęciu w jednej z nich. Małżonka prezydenta spotkała się jednak z zalewem negatywnych komentarzy. Wielu internautów uznało bowiem fotografię za wymowną. Agata Duda na zdjęciu miała zakryte usta, co by sugerowało, że w ostatnim czasie nie wypowiadała się na temat ważnych spraw takich, jak projekt ustawy o zakazie edukacji seksualnej czy o zakazie aborcji.

Przeczytaj również:  Szalejąca inflacja nie odpuszcza. Co dalej z cenami warzyw?

Anja Rubik zamieściła pod zdjęciem atakujący komentarz.

— Kobieta, której nie obchodzi los innych kobiet…jakie to przykre — napisała modelka .
— Zawsze tęskniłam za Marią Kaczyńską, ale w takich momentach tęsknię szczególnie — dodała.

źródło: pudelek.pl

(Visited 151 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj