Modelka Anja Rubik walczy o dostęp do edukacji seksualnej. Bierze udział w protestach i aktywnie sprzeciwia się ustawie „Stop pedofilii”. Rubik zaczęła również promować akcję „Napisz do Franciszka”, którą umieściła na swoim Instagramie. Jej zwolennicy mają nadzieję, że głowa Kościoła odniesie się do projektu, który jest błędnie odczytywany przez działaczy opozycji.

Celebrytka uważa, że wcale nie chodzi o karanie edukatorów więzieniem, a przeciwdziałanie pedofilii.

— Jako SexedPL zachęcamy wszystkich wierzących i niewierzących, którym zależy na edukacji, by wzięli udział w akcji pisania wiadomości do Franciszka, z prośbą by uświadomił i wyedukował polskich polityków nt. Edukacji Seksualnej i jak bardzo jest nam potrzebna. Sam Franciszek powiedział: „seks jest darem, musimy o tym uczyć w szkołach, potrzebujemy obiektywnej edukacji seksualnej, to jest takiej, która nie zawiera kolonizacji ideologicznej” — napisała modelka na portalu społecznościowym.

Patrząc po wielu komentarzach, znaczna część internautów nie poparła tego pomysłu.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Akcja: „Napisz do Franciszka” Jako SexedPL zachęcamy wszystkich wierzących i niewierzących, którym zależy na edukacji, by wzięli udział w akcji pisania wiadomości do Franciszka, z prośbą by uświadomił i wyedukował polskich polityków nt. Edukacji Seksualnej i jak bardzo jest nam potrzebna. Sam Franciszek powiedział: „seks jest darem, musimy o tym uczyć w szkołach (…) potrzebujemy obiektywnej edukacji seksualnej, to jest takiej, która nie zawiera kolonizacji ideologicznej”. Wyślij DM @sexedpl lub wiadomość na kontakt@sexed.pl. My opublikujemy ANONIMOWO wiadomości na naszych kanałach social media, a potem wyślemy je do Franciszka. W Polsce nie ma edukacji seksualnej, jedyne co ma młodzież, przynajmniej w teorii, to dostęp do poradni, edukatorów i podręczników takich jak „sexedPL”. Niestety polscy politycy chcą zabronić nawet tego. #napiszdoFranciszka #edukacjaseksualna Take Action: „Write to Francis” As SexedPL, we encourage all believers and non-believers who care about education to write a message to Francis, asking him to educate our Polish politicians on Sex Education and how much its needed. Pope Francis himself said: „sex is a gift, we must teach about it in schools (…) we need objective sex education, that does NOT contain ideological colonization”. Send a DM to @sexedpl or kontakt@sexed.pl We will publish all messages anonymously on our social media channels, and then send them to the Vatican. There is no sex education in Poland, the only thing young people have, at this time , is the access to counseling centers, educators and textbooks such as „sexedPL” Unfortunately, the Polish politicians want to prohibit even that. #napiszdoFranciszka #edukacjaseksualna

Post udostępniony przez Anja Rubik (@anja_rubik)

źródło: telewizjarepublika.pl

(Visited 137 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Sławomir Mentzen: Jeśli chodzi o ceny prądu, wiadomości są (...) bardzo złe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj