Wzruszeni bracia Golec opublikowali wpis na Facebooku, w którym podzieli się nowym nagraniem. Pod ich wpisem zamieszczono aż 2,7 tys. komentarzy. Fani zespołu również są zachwyceni i przesyłają gratulacje dla wykonawców utworu „Ściernisko”

— Takie nagranie trafiło niedawno w nasze ręce i musimy przyznać, że jesteśmy w SZOKU — napisali bracia Golec na portalu społecznościowym.

Słynny przebój w aranżacji amerykańskich żołnierzy wywołał bardzo przychylną reakcję muzyków. Również fani zespołu nie szczędzili słów uznania dla wykonawców zza oceanu.

„Aż mi łzy stanęły w oczach. Widać, że się przyłożyli”, „Musieli włożyć dużo pracy, by tak czysto to zaśpiewać. Wielki szacunek” — możemy przeczytać w komentarzach.

Bracia Golec szczerze zachęcają do obejrzenia tego niesamowitego wykonania. Przyznają, że sami byli w szoku, gdy po raz pierwszy je zobaczyli.

„Ściernisko” wykonali amerykańscy żołnierze, którzy na co dzień służą w The United Air Force Band.

ŚCIERNISCO – USA AIR FORCE BAND

Takie nagranie trafiło niedawno w nasze ręce i musimy przyznać, że jesteśmy w SZOKU 😮🤭 Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu ☺️ Gwarantujemy, że takiej wersji „Ściernisca” jeszcze nie słyszeliście❣️ Dziękujemy amerykańskim żołnierzom służącym na co dzień w The United States Air Force Band, że wybrali właśnie nasz utwór do powitania polskich generałów w Waszyngtonie. To dla nas wielki zaszczyt ❗️ Air Force Band pozdrawiamy 🇵🇱🇺🇸🎻🥰 A Was, kochani Fani, zapraszamy do obejrzenia tego niesamowicie oryginalnego wykonania❤️ Napiszcie w komentarzu, jak Wam się podoba Dziękujemy za filmik: Aga Kowalsky & Josh Kowalsky

Gepostet von GOLEC UORKIESTRA am Mittwoch, 2. Oktober 2019

 

źródło: telewizjarepublika.pl, facebook.com, natemat.pl

(Visited 76 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Jachira: "Macie mieć i koniec, a jak wam się nie podoba to wyjedźcie za granicę". Interweniował Czarzasty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here