Poseł Konfederacji Robert Winnicki przemawiał w Sejmie w kwestii tegorocznego Marszu Niepodległości. Jak wszyscy wiemy, wydarzenie to niezwykle bulwersuje opozycję, która na wszelkie sposoby próbuje mu zapobiec.

Prawicowy poseł wytknął przedstawicielom opozycji hipokryzję, przytaczając przykład Tuska, który zorganizował niedawno demonstrację na placu Zamkowym w Warszawie.

11 listopada odbędzie się Marsz Niepodległości, który tłumnie przejdzie ulicami Warszawy. Tak samo, jak co roku opozycja, a właściwie stołeczne władze będą próbowały temu przeszkodzić. Zdaniem jej przedstawicieli marsz promuje postawy faszystowskie, rasistowskie, homofobiczne oraz antysemickie.

Nie jest to prawdą, ponieważ Polacy, którzy biorą udział w wydarzeniu, chcą przede wszystkim oddać hołd Polsce. Tymczasem lewicowe środowiska otrzymują przyzwolenie na to, by organizować marsze równości, na których dochodzi do wielu incydentów i obrażania wartości religijnych.

Stołeczny ratusz również i w tym roku próbuje zasłaniać się pandemią koronawirusa, by zniweczyć plany zorganizowania Marszu Niepodległości.

Tymczasem w minionym roku pandemia koronawirusa nie przeszkodziła w zorganizowaniu manifestacji Strajku Kobiet, którego uczestnicy sprzeciwiali się orzeczeniu TK. Wówczas temat pandemii nagle stał się mało istotny.

Przeczytaj również:  Prof. Simon wścieka się na niezaszczepionych Polaków: "Egoiści, albo beztroskie, młode osoby, ludzie zmanipulowani"

Do całej sprawy nawiązał podczas wystąpienia w Sejmie Robert Winnicki, który potępił KO i Lewicę za zakłamanie i hipokryzję.

— To, co was najbardziej boli, to fakt, że organizacje patriotyczne i narodowe ubiegają się o środki na równych prawach. Jak to może być, że pieniądze nie idą tylko dla lewicy. To jest wasza hipokryzja. A jeśli chodzi o to, co dzieje się na demonstracjach, to przypominam wszystkich „demokratom” w tej izbie, że mamy wolność zgromadzeń w tym kraju. I jeśli Tusk organizuje swoje zgromadzenie, to ktokolwiek inny też może także zorganizować swoje zgromadzenie. Wy byście tylko chcieli, żeby tylko jedna opcja polityczna miała głos w tym kraju. I tak nie będzie i my do tego nie dopuścimy — powiedział lider Ruchu Narodowego.

Zobacz również: „Katastrofa, Donald może tylko zaszkodzić”: Polacy powiedzieli, co sądzą o powrocie Tuska do kraju [WIDEO]

Zobacz również: Wywiad z Karolem Świderskim przerwany po jednym pytaniu. Znów zrobiło się niebezpiecznie [WIDEO]

źródło: Twitter.com

(Visited 1 327 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj