Jedna z aktywistek uczestniczących w manifestacji środowisk LGBT opluła dziennikarza Pyta.pl Mikołaja „Jaoka” Janusza. Internauci zbulwersowani zaobserwowaną sytuacją podkreślili, że taki czyn w normalnych okolicznościach byłby niedopuszczalny i skandaliczny.

Sąd skazał na dwa miesiące aresztu lewackiego bójowkarza, Michała Sz, co wzbudziło ogromny sprzeciw środowisk LGBT, które broniły „Margot” przed policją. Aktywista oskarżony został o atak na wolontariusza Fundacji Pro-Prawo do Życia oraz zniszczenie mienia należącego do fundacji.

Zobacz również: Małgorzata Rozenek opowiada się po stronie protestujących: „Źle się dzieje w państwie polskim. Jestem z wami”

W akcji solidarności z „Margot” w wielu miastach doszło do głośnych protestów. Na miejscu obecni byli również dziennikarze Pyta.pl.

Mikołaj „Jaok” Janusz podczas rozmowy z jedną z aktywistek został przez nią opluty. Wszystko po tym, jak przyznał się, że osobiście czuje się „jednorożcem”. Czyn ten oceniony został jako oburzający, zważywszy na to, że obecnie mamy do czynienia z pandemią koronawirusa.

— Czy to nie jest złamanie norm dotyczących koronawirusa? — pytał dziennikarz.źródło: niezalezna.pl

(Visited 3 365 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Nowa przepowiednia Jackowskiego. Polska straci suwerenność?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj