Gwiazda TVN postanowiła skomentować, co sądzi na temat brutalnego aresztowania kilkudziesięciu uczestników demonstracji w centrum Warszawy.

Od piątku w mediach nie ustaje debata na temat aresztowania kilkudziesięciu osób, które prostestowały przeciwko zatrzymaniu Margot. Chodzi o dziewczynę, która na czele grupy aktywistów „Stop Bzdurom” zdewastowała jedną z furgonetek oblepioną faszystowskimi hasłami.

Zgodnie z decyzją sądu Margot trafiła do aresztu na dwa miesiące. Przez wielu jej fanów zostało to uznane za niewspółmierny środek zapobiegawczy do popełnionego czynu.

Zobacz również: Sprzedawczyni nie chciała obsłużyć klienta bez maseczki. 44-latek uderzył ją w twarz

Sprawę skomentowała również celebrytka Małgorzata Rozenek, która niejednokrotnie narażała się konserwatywnym fanom.

— Źle się dzieje w państwie polskim… źle… tam, gdzie każdego dnia, prawa i wolności są odbierane, powoli, acz konsekwentnie. Tam, gdzie o wartościach i moralności najgłośniej krzyczą Ci, którzy są z nimi najczęściej na bakier. Tam, gdzie ksiądz pedofil ma większe prawa niż pokojowo demonstrujący. Tam właśnie zaczyna się bunt! Jestem z Wami kochani — napisała Małgorzata Rozenek na Instagramie.

Sympatycy Rozenek zareagowali w różnorodny sposób.

— Policja powinna się wstydzić, na kiboli i nazistów tak nie reagują, a oni zagrażają ludziom. Ich się boją i palcem ich nie tkną. Wstyd, wstyd jak was szanować — czytamy w jednym z komentarzy.

Przeczytaj również:  Nie żyje 94 letnia Jacka Wojtecka. Była łącznik z Powstania Warszawskiego

— Każda akcja ma swoje konsekwencje, a niektórym się wydaje, że jak się owiną tęczową flagą, to wszystko im wolno — dodała inna komentująca.

źródło: pudelek.pl

(Visited 641 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj