propolski.pl LGBT, atak aktywistów

„Jesteś zarazą!” Aktywistka LGBT atakowała przechodnia. Policja dosłownie 3 minuty później obaliła ją na ziemię

Aktywista LGBT i bojówkarz „kolektywu” „Stop Bzdurom” Michał (zwany też Margot) decyzją sądu został aresztowany na dwa miesiące za uczestnictwo w pobiciu kierowcy furgonetki „Stop Pedofilii”.

Sąd zdecydował o dwumiesięcznym areszcie dla aktywisty LGBT Michała (aktywista identyfikuje się jako Margot – dop. red). Podczas podjęcia próby aresztowania lewicowca doszło do przepychanek z policją. Kilkadziesiąt osób biorących udział w proteście przeciw aresztowaniu ruszyło w kierunku figury Chrystusa „Sursum Corda” przed Kościołem Świętego Krzyża na Krakowskim Przedmieściu. Tam właśnie zawieszono przed tygodniem tęczową flagę.

Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz poinformowała dzisiaj że:

— W postępowaniu nadzorowanym przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie Michał Sz., aktywista LGBT, podejrzany jest o dokonanie 27 czerwca 2020 r. czynu chuligańskiego polegającego udziale w zbiegowisku, brutalnym zaatakowaniu działacza Fundacji Pro Life oraz niszczeniu mienia należącego do fundacji — czytamy w oświadczeniu.

Podczas protestu na Krakowskim Przedmieściu jedna z aktywistek w agresywny sposób zwracała się do jednego z przechodniów. W pewnym momencie określiła go „zarazą”.

Przeczytaj również: Niemiecka firma rusza na pomoc osobom LGBTQIA+ w Polsce. Naprawi ich ubrania zniszczone w „szale agresji”

źródło: Tysol

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these