„Kolektyw” Stop Bzdurom zasłynął ostatnio w mediach społecznościowych głównie za sprawą kontrowersyjnych wypowiedzi Michała Sz. „Margot” i innych aktywistów. To grupa lewicowych bojówkarzy, którzy zaatakowali kierowcę furgonetki „Stop pedofilii”.

Niedawno dowiedzieliśmy się o tym, że „Margot” oświadczył się „Łani”, podczas gdy „Lu” została odsunięta na dalszy plan. W internecie nie brakuje wielu nagrań, które wzbudzają w internautach mieszane emocje, a przede wszystkim rozbawienie.

Zobacz również: Prof. Gut pesymistycznie o pandemii: Raczej nigdy końca nie będzie

Na kolejnym z nich aktywistka „Lu” określająca się jako niebinarna postanowiła wyjaśnić, jak rozumie faszyzm. Głos dziewczyny był dziwny i nienaturalny, a przy tym drżący. W całej wypowiedzi nie brakowało również przekleństw.

Zobacz również: Przerażająca prognoza WHO na 2050 r. Może dotknąć nawet 2,5 miliarda ludzi

— To jest k.wa trochę tak, że jeżeli, k.wa, ale wieje, jeżeli ktoś opresuje kogokolwiek z opresowanych, to okaże się zje.any prędzej czy później też dla całej reszty, jeżeli nie umiesz znaleźć w sobie empatii dla grupy mniej uprzywilejowanej niż ty, to masz jakieś faszystowskie zapędy i jakby wpie.dalaj, bo serio, jakby… get some life. Mój point jest taki, że jesteśmy k.wa wystarczająco dyskryminowani. Nie musisz dyskryminować bardziej kogokolwiek. Nie rób tego. Jeżeli masz w sobie przestrzeń, żeby dyskryminować kogoś, (do kota) przestań żreć moją pizzę, to cię nie chcemy i nie przyjmujemy — powiedziała na nagraniu „Lu”.

Źródło: tysol.pl

(Visited 6 966 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj