Aktor i mentalista Łukasz Płoszajski znany głównie z serialu „Pierwsza Miłość” gościł w porannym programie Onet Rano. Mężczyzna został zapytany przez Jarosława Kuźniara o wyborców PiS.

W pewnym momencie Jarosław Kuźniar zapytał Płoszajskiego o PiS oraz głowę państwa. Aktor na pytanie o to, czy Andrzej Duda jawi mu się jako człowiek, który wygrywa wybory prezydenckie, aktor odpowiedział:

— To jest niestety problem taki, że ci ludzie, którzy jego popierają są to ludzie, którzy, wydaje mi się, mają bardzo duży problem z racjonalnym myśleniem, delikatnie mówiąc.

Następnie Płoszajski dodaje:

— Mówimy o ludziach, którzy mają bardzo silne jakieś swoje przekonania, oni za te przekonania potrafią oddać naprawdę bardzo wiele. Kiedy tak popatrzymy na te kamienice dookoła, to w każdej niemalże rodzinie pojawiła się taka czarna owca. I ci ludzie będą bronić swoich przekonań — podkreślił aktor.

Przeczytaj również: Ojciec, który dziękował prezydentowi broni swojej rodziny przed hejtem: „Szkoda tylko moich dzieci”

Niektórzy użytkownicy Twittera krytycznie odnieśli się do wypowiedzi Płoszajskiego. Zarzucili mu m.in pogardę oraz pychę:

— Pogarda aż tryska. Nawet jak ten człowiek wystylizuje się za miliony, przejdzie setki kursów, nie pozbędzie się tej pogardy, pychy i zwyczajnej słomy z butów. Obrażanie, generalizowanie i szyderczy śmiech.

źródło: Onet

(Visited 1 729 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj