Lider Agrounii Michał Kołodziejczak podczas ostatniego wystąpienia oznajmił, że weźmie udział w najbliższych wyborach parlamentarnych w 2023 roku. Jak się okazuje działacza nie opuszcza pokaźny entuzjazm w tej kwestii.

— Zrobimy wszystko, żeby odegrać w wyborach parlamentarnych znaczącą rolę. Powiem więcej: nie wierzę w to, że kolejny rząd będzie skonstruowany beze mnie — powiedział Kołodziejczak, lider Agrounii.

— Jesteśmy przygotowani na wybory parlamentarne. Wniosek o zarejestrowanie partii jest złożony, partia czeka na rejestrację, czekamy na decyzję sądu — dodał w rozmowie z Wirtualną Polską.

Kołodziejczak zapewnił, że będzie walczył o normalność dla rolników i nie tylko dla nich. Wyjaśnił, że jego postulaty z pewnością poprze mnóstwo Polaków, którzy mają dość rządów PiS-u.

— Dalej zamierzamy komentować rzeczywistość. Nikt nie będzie miał taryfy ulgowej. Nikt nas nie będzie ograniczał i cenzurował. Mówimy tak, jak jest. W naszych filmikach mówimy dokładnie to, co myśli ogromna część społeczeństwa — stwierdził lider Agrounii.

W mediach społecznościowych pojawił się filmik z udziałem Kołodziejczaka, który obejrzały już 4 miliony osób. Na tym wideo mężczyzna odpowiedział na pytania dziennikarki TVP i w ostrych słowach skrytykował obecną władzę.

Przeczytaj również:  "Cofasz, czy nie, bo będziemy stali do wieczora". Szamotanina na wąskiej jezdni. Kto komu ustąpił? [WIDEO]

— Nie zgadzamy się na takiego błazna w ministerstwie rolnictwa. Te 200 milionów niech sobie minister wsadzi w dupę — mówił odpowiadając jednocześnie na pytanie o 200 milionów pomocy od rządu.

Wyjaśnił przy tym, że doskonale orientuje się w obecnych nastrojach Polaków, którzy domagają się znaczących zmian.

— Myślę, że jestem najlepiej poinformowaną osobą w kraju, jeśli chodzi o nastroje ludzi. A takich nastrojów w Polsce nie było, odkąd działam społecznie i politycznie. Rozmawiam z rolnikami, którzy mówią mi: oni nas zdradzili. Oni, czyli politycy — wyjaśnił mówiąc, że chodzi tutaj przede wszystkim o polityków opozycyjnych, którzy nie są zdolni zawiązać sensownej i owocnej współpracy na rzecz dobra Polaków.

Zobacz również: Lech Wałęsa udokumentował przebieg swojego wypoczynku. Pokazał wiele zdjęć

Przeczytaj również:  Piwo u Roberta Lewandowskiego? Ta cena może cię zaskoczyć

Zobacz również: Ale się dzieje! Jarosław Gowin został wyrzucony z rządu Morawieckiego [WIDEO]

źródło: rmf24.pl, money.pl

(Visited 400 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

  1. Kołodziejczyk ten od agrouni to najnowszy oszust młody, który swym językiem,bezczelnością i pomocą osób w cieniu stojącymi, chce się dostać do Sejmu aby powiększyć grono nierobów.Zdecydowanie należy wybić mu z głowy jego plany,jako , że jest umysłowo nie doskonały.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj