Lech Wałęsa wiele razy podkreślał, że obserwujący go fani mogą liczyć na jego drobiazgową relację z życia osobistego. Tym razem były prezydent, który lubuje się w mediach społecznościowych odwiedził Hotel Gołębiewski w Mikołajkach (woj. warmińsko-mazurskie).

Polityk bardzo szybko opublikował pierwsze wpisy z obszernym opisem jego urlopu. — No cóż, piekło czeka — napisał w jednej wiadomości.

Lech Wałęsa z dużą częstotliwością zamieszcza wideokomentarze związane z różnymi sferami życia. Z uwagi na okres wakacyjny na stronie byłej głowy państwa „tematy poważne” ostatecznie przegrały z fotografiami z wypoczynku.

We wtorek jeszcze przed godz. 8.00 Lech Wałęsa opublikował dwie wiadomości. W pierwszej pokazał samego siebie w szlafroku stojącego na tarasie na tle jeziora Tałty oraz panoramy Mikołajek. Do wpisu Wałęsa dołączył aż trzy zdjęcia, na których widać, jak jest umazany bliżej nieokreśloną mazią.

Pod wpisem Wałęsy lawinowo pojawiło się wiele komentarzy — niektórzy z niego zakpili, inni zaś zalecili dystans do siebie.

Wydaje się jednak, że były prezydent za nic ma kompromitacje w sieci. Wielokrotnie bez ogródek poruszał ważne tematy koncentrując się najczęściej na atakowaniu partii rządzącej.

Przeczytaj również:  Obajtek zdradził, jak zapłacić mniej za paliwo: „Od poniedziałku do końca wakacji”

Zobacz również: Zbliża się nowy „Pitbull” Patryka Vegi. Już teraz można zobaczyć zwiastun filmu [WIDEO]

Zobacz również: OKO.press przepuścił atak na ministra edukacji i nauki prof. Przemysława Czarnka. Powód? Nowa lista lektur

Porankiem

Opublikowany przez Lecha Wałęsę Poniedziałek, 9 sierpnia 2021

No coż, piekło czeka

Opublikowany przez Lecha Wałęsę Poniedziałek, 9 sierpnia 2021

Borowina i nie tylko

Opublikowany przez Lecha Wałęsę Niedziela, 8 sierpnia 2021
źródło: niezalezna.pl

(Visited 324 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj