Czy pierwsza dama Agata Duda ma problemy zdrowotne? Prezydent Andrzej Duda w swoim ostatnim przemówieniu przekazał przykre wiadomości. Żona prezydenta miała w piątek wziąć udział w spotkaniu ze strażakami w Makowie Podhalańskim. Uniemożliwiły jej to jednak dolegliwości zdrowotne.

W ramach obchodów Dnia Strażaka prezydent Andrzej Duda odwiedził jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej w Makowie Podhalańskim Dolnym. Na początku swojego wystąpienia przekazał pozdrowienia od Pierwszej Damy, która doświadczyła kontuzji i nie była w stanie przybyć na miejsce.

— Agata nie może być dzisiaj z nami obecna. Prosiła, żeby państwa bardzo serdecznie i gorąco pozdrowić, żeby przekazać z okazji Dnia Strażaka jej najserdeczniejsze, najcieplejsze życzenia, żeby jednostka dalej się rozwijała tak dynamicznie i żeby wszystkie plany się ziściły — wyjaśniał prezydent.

Zobacz również: Tak wygląda prawdziwy szacunek dla flagi narodowej. To nagranie podbija internet [WIDEO]

— Niestety nie dała rady być dzisiaj z nami z uwagi na kontuzję, której doznała z początkiem tego tygodnia i która niestety, póki co, bardzo przeszkadza jej w normalnym wykonywaniu obowiązków, zwłaszcza w dłuższym staniu i dlatego nie może być dzisiaj z nami, ale chcę bardzo mocno podkreślić, że jest niezwykle zaangażowana w sprawie rozwoju tutejszej jednostki OSP — dodał Andrzej Duda.

Przeczytaj również:  „To jest obraz tej władzy!”. Korwin-Mikke ostro o rządzie Morawieckiego

Polityk nie przybliżył jednak szczegółów, o jaką konkretnie kontuzję chodzi. Tajemnicy nie zdradził także Pałac Prezydencki.

źródło: wp.wiadomosci.pl

(Visited 2 627 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj