Pewna 64-latka z Olsztyna dopuściła się bulwersującego czynu, wyrzucając na śmietnik reklamówkę z dwutygodniowymi szczeniakami. Kobiecie za ten czyn grozi nawet do 3 lat więzienia.

W ubiegły wtorek oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie dostał zgłoszenie, że w jednym ze śmietników prawdopodobnie porzucono szczenięta. Na miejsce wysłano funkcjonariuszy, którzy początkowo nie mogli odnaleźć zwierząt.

Ustalono jednak, że nieopodal mieszka 64-letnia kobieta, która wyrzuciła dwutygodniowe psiaki zamknięte w foliowej reklamówce. O całym incydencie donieśli sąsiedzi, którzy widzieli zajście i poinformowali policję. Kobieta po interwencji mundurowych zabrała zwierzęta z powrotem do domu, jednak jedno z nich nie przeżyło. W obliczu tych okoliczności kobieta musiała przyznać się do winy.

Trzy pieski oraz ich matka trafiły pod opiekę Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt Animals. W policyjnym areszcie wyszło na jaw, że kobieta jest pod wpływem alkoholu. Swój występek tłumaczyła brakiem pieniędzy na opiekę nad zwierzętami.

Gdy wytrzeźwiała postawiono jej zarzut znęcania się nad zwierzętami, za co grozi jej nawet do 3 lat więzienia.

Zobacz również: Lech Wałęsa o błędach popełnionych w przeszłości: „Nie wykluczam”

Zobacz również: Wpadka w „Dzień Dobry TVN” rozbawiła internautów: „Tutaj nie znaczymy terenu” [WIDEO]

źródło: polsatnews.pl, Twitter.com

(Visited 123 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj