Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu przekazał serwisowi polsatnews.pl informację o zgonie 36-letniej nauczycielki z Leszna w województwie Wielkopolskim.

Zgon 36-letniej nauczycielki nastąpił kilka dni po przyjęciu przez kobietę szczepionki firmy AstraZeneca. Według informacji podanych przez „Głos Wielkopolski”, nauczycielka zaszczepiła się 22 lutego.

Według informacji od jej bliskich uskarżała się na gorączkę i ból ręki. Objawy te jednak ustąpiły po jednym dniu — poinformował polsatnews.pl Łukasz Wawrzyniak, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.

1 marca stan zdrowia nauczycielki uległ jednak nagłemu pogorszeniu. Do jej domu przyjechało pogotowie, lecz kobiety nie udało się uratować.

Według wstępnych ustaleń zgon nastąpił z przyczyn naturalnych. Biegły nie podał jednak bezpośredniej przyczyny śmierci. Wyjaśnią to badania toksykologiczne i histopatologiczne — przekonuje prokurator.

Kobieta miała wcześniej cieszyć się dobrym zdrowiem. Śledczy uspokajają jednak, że na tak wczesnym etapie „trudno o jakiekolwiek wnioski”.

Przeczytaj również: Analne testy na COVID-19. „Może to jest dobry pomysł”. Minister Niedzielski zabrał głos

Przeczytaj również: Straż Miejska spacyfikowała przechodnia za brak maseczki. Stojący obok ludzie nie wytrzymali: „Czemu wy gazujecie człowieka?!”

Źródło: Tysol

(Visited 1 356 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Dominika Wielowieyska żartuje na Twitterze z posłanki PiS i jej dziecka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here