W Gdańsku-Oliwie przy ulicy Grunwaldzkiej na stacji Orlenu podpalił się młody mężczyzna. Wstępne ustalenia dziennikarzy RMF FM wskazują na to, że ma być on podejrzany o morderstwo.

Na stacji benzynowej przy ulice Grunwaldzkiej w Gdańsku-Oliwie podpalił się młody mężczyzna. Według najnowszych informacji, niedoszły samobójca najpierw nalał benzyny do kanistra, następnie oblał się nią i podłożył ogień.

Mężczyzna został zawieziony do szpitala. Portal RMF24.pl wskazuje, że mężczyzna ma być podejrzany o morderstwo, do którego doszło zeszłej nocy w Kościerzynie. W jednej z kamienic przy ul. Wybickiego odnaleziono bowiem zwłoki 57-letniego mężczyzny z ranami w okolicach brzucha i klatki piersiowej. Są to jednak informacje nieoficjalne.

 Ze wstępnych ustaleń wynika, że na teren stacji wszedł mężczyzna, który najpierw nalał benzynę do przedmiotu przypominającego kanister, a następnie oblał siebie benzyną i podpalił przekazała portalowi Trójmiasto.pl nadkomisarz Magdalena Ciska, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku.

Młody mężczyzna oblał się paliwem i podpalił na stacji Orlenu przy Grunwaldzkiej w Gdańsku. Z rozległymi poparzeniami trafił do szpitala. Nieoficjalnie: ze wstępnych ustaleń wynika, że to mężczyzna podejrzewany o zabójstwo, do którego doszło ostatniej nocy Kościerzynie napisał na Twitterze dziennikarz Kuba Kaługa.

Przeczytaj również: Napisali o historii zaszczepionej nauczycielki. Niedzielski oburzony: „Ta publikacja powinna być potępiona”

Przeczytaj również: Szokujące objawy po szczepionce AstraZeneca. Nauczycielka z Gdańska opisuje swój dramat: „Narastało to w bardzo szybkim tempie”

źródło: Tysol

(Visited 3 746 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj