Pomiędzy redaktorem naczelnym „Newsweeka” a posłanką Lewicy Anną Marią Żukowską doszło do zaskakującej wymiany zdań. Dziennikarz z lekką ironią napisał na Twitterze, że istnieją jedynie dwa sposoby na zmianę prawa: referendum i wygranie wyborów.

— Zdradzę sekret pragnącym zmiany prawa w Polsce w różnych kwestiach. Są dwa sposoby. Jeden to referendum. Jak się nie ma zaufania do obywateli, zostaje sposób drugi- zdobycie ponad połowy mandatów w sejmie. Innego sposobu nie ma i raczej nie będzie — przekazał Tomasz Lis.

Słowa te podważyła parlamentarzystka Lewicy, Anna Maria Żukowska, która odpisała Lisowi w zdecydowany sposób. Jej zdaniem istnieje jeszcze jedna możliwość na zaprowadzenie konkretnych zmian w Polsce.

— Dobra, Stary. Weź nie demotywuj, co? Bo jest jeszcze co najmniej trzeci sposób i nazywa się rewolucja — napisała Żukowska.

Zobacz również: Sondaż: Polacy odpowiedzieli, czy chcą pozostać w Unii

Odkąd Trybunał Konstytucyjny wydał decyzję w sprawie aborcji eugenicznej w Polsce, nie ustają masowe protesty feministek i przeciwniczek tego rozwiązania. Liderki Strajku Kobiet często zaznaczają, że to, co się dzieje na ulicach polskich miast to jest „wojna”. Ich protestom towarzyszy główne przesłanie i hasło: „wy********ć”.

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 811 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj