Anna Maria Żukowska z SLD odniosła się do sprawy prezydenta Francji i przy okazji sformułowała groźbę pod adresem Andrzeja Dudy.

Niedawno media obiegła głośna informacja o wyroku skazującym byłego prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy’ego na 3 lata więzienia, w tym na dwa w zawieszeniu. Sąd we Francji nie był dla polityka łaskawy i uznał go winnego korupcji. Ponadto oskarżono go o proponowanie sędziemu intratnej posady w Monako w zamian za poufne informacje w sprawie śledztwa finansów jego ugrupowania.

Sąd zezwolił na to, by Sarkozy odbywał karę w areszcie domowym w towarzystwie żony Carli Bruni i ich 9-letniej córki Guili. Wspólny czas spędzą w Villi Montmorency z XIX wieku. Rezydencja położona jest w ekskluzywnej dzielnicy Paryża. Dla prezydenckiej rodziny to z pewnością oznacza kłopoty i zwyczajny upadek społeczny — nie uda im się bowiem już odzyskać dawnego blichtru.

Do tej informacji odniosła się Anna Maria Żukowska z SLD, odgrażając się polskiemu prezydentowi.

Zobacz również: Niemiecki dziennikarz zadrwił z Piotra Żyły: ”Ahahahahaha!”

— @AndrzejDuda i na Pana przyjdzie czas. Przyjdzie — napisała Żukowska na Twitterze, udostępniając dalej informację Polsatu o skazaniu Sarkozy’ego.

Zobacz również: Tusk z obsesją o Kaczyńskim: Krok za krokiem próbuje wdrażać model węgierski, który polega na zduszeniu mediów

Jej słowa skomentował szef portalu TVP.Info.pl Samuel Pereira, który zdziwił się, że oskarża ona prezydenta własnego kraju o korupcję.

— Oskarży go min. 140 członków Zgromadzenia Narodowego przyszłej kadencji i skieruje ten wniosek do Trybunału Stanu — odpisała twardo Żukowska.

Źródło: fronda.pl

(Visited 437 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Chiński sąd o homoseksualizmie: Można nazwać go zaburzeniem psychicznym

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here