TVN

Znany miliarder się wygadał? „Będzie kolejna pandemia i wiemy…

Amerykański miliarder i inwestor giełdowy Warren Buffett w jednym z z ostatnich udzielonych wywiadów przyznał, że obecnie panująca pandemia wcale nie jest „najgorszym stanem, jaki można sobie wyobrazić”. Buffet zarzucił również społeczeństwu, że nie jest gotowe na rzeczy, które „są możliwe i będą miały miejsce”.

Miliarder ocenił, że pandemia koronawirusa wcale nie jest tak wielkim zagrożeniem, jak myśli większość światowej populacji. Według Buffetta, ludzkość mogą czekać znacznie gorsze wydarzenia i katastrofy.

Będzie kolejna pandemia i wiemy o tym zapowiedział miliarder.

Wśród zagrożeń czyhających dla świata, Buffett wymienił katastrofy chemiczne, biologiczne oraz cybernetyczne. Inwestor giełdowy ocenił, że każde z nich może odmienić na zawsze obecny kształt świata i stanowić koszmar dla teraźniejszych i przyszłych pokoleń. W ocenie bogacza, są to rzeczy, z którymi społeczeństwo nie będzie w stanie w pełni się uporać.

Przeczytaj również: Tusk zmiażdżony w rankingu zaufania. Sondaż RMF FM nie pozostawia najmniejszych złudzeń

Przeczytaj również: Brytyjskie media zszokowane reklamą piwa Sławomira Mentzena: „Za to go uwielbiam. Krzyk lewactwa…

https://twitter.com/Pelham_3/status/1412263628728782850?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1412263628728782850%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fnczas.com%2F2021%2F07%2F08%2Fmiliarder-warren-buffett-sie-wygadal-bedzie-kolejna-pandemia%2F

źródło: Nczas

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these