Stacja TVN

Znana dziennikarka po 16 latach odchodzi z TVN: „Nasze drogi się rozeszły”

Coraz więcej dziennikarzy i współpracowników TVN odchodzi z pracy. Kilka tygodni temu do tego grona dołączyła Magda Mołek, która straciła swój program „W roli głównej” w TVN Style. O tej decyzji miała się dowiedzieć nagle za pośrednictwem mediów.

Magda Mołek wczoraj poinformowała, że kończy swoją współpracę z TVN-em.

— We wrześniu 2004 roku zaczęłam pracować w TVN. Minęło 16 lat i właśnie nasze drogi się rozeszły. Dziękuję Wszystkim, których tam spotkałam i od których mogłam się uczyć. Dziękuję Widzom za życzliwość i wspólne radości. Dziennikarką będę zawsze, bo to bardziej charakter niż zawód i teraz czuję, że idę swoją drogą — napisała na swoim Instagramie dziennikarka.

Zobacz również: Szef WHO sieje strach: „To nie jest ostatnia pandemia”

Rok temu Mołek wraz z Marcinem Mellerem odeszła z „Dzień Dobry TVN”, który tworzyła przez 15 lat. Do zakończenia przez Mołek współpracy ze stacją odniósł się dyrektor programowy TVN Edward Miszczak.

— Magda poczuła, że teraz czas na zmiany, czas na nowe. Dziękujemy jej za te wspólne, bardzo owocne lata i życzymy, żeby nowy początek spełnił jej nadzieje. A gdyby za nami zatęskniła i chciała wrócić do telewizji, która też się przecież w niespotykanym dziś tempie zmienia, to my zawsze jesteśmy otwarci na nowe, ciekawe propozycje współpracy — powiedział.

https://www.instagram.com/p/CE095PJF6AJ/?utm_source=ig_embed

źródło: dorzeczy.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these