propolski.pl: Nie żyje jedna z uczestniczek "Kuchennych Rewolucji"

Zmarła jedna z uczestniczek „Kuchennych Rewolucji”. Magda Gessler: brak słów…

Magda Gessler zabrała głos w sprawie śmierci jednej z uczestniczek programu „Kuchenne Rewolucje”. Gwiazda TVN zamieściła kilka emocjonalnych wpisów w mediach społecznościowych.

Producenci programu „Kuchenne Rewolucje” przekazali smutne wieści na antenie telewizji TVN. We wrześniu zmarła pani Marzenna, która była jedną z uczestniczek programu i pracowała w restauracji w Gorzowie Wielkopolskim.

— Dzisiejszy odcinek dedykujemy pani Marzennie, która zmarła 20 września — przekazano na Instagramie Kuchennych Rewolucji 18 listopada. Przy okazji zaproszono do obejrzenia odcinka z jej udziałem.

Panią Marzennę ciepło wspomniała sama prowadząca i opublikowała w mediach kilka wpisów, które poświęciła kucharce.

— W Gorzowie Wielkopolskim spotkałam nadzwyczajną osobę Marzennę.. dobrą, skromną i z wielkim talentem!! — napisała Magda Gessler.

— Koncepty barów mlecznych to wspaniała forma karmienia. Być może pierwszy raz w kuchennych nie zmieniłam nazwy miejsca.. Zostawiłam Bar Mleczny „Agata”.. dodałam tylko „…od 1965” czyli od roku powstania. Bo to miejsce kultowe …historia Gorzowa. Historia wielu ludzi. Nie chciałam wymazywać przeszłości, tylko ją wydobyć od nowa. Udało się a w nagrodę otrzymałam talent – odkryłam Marzennę! — czytamy we wpisie restauratorki.

Kolejne nagranie zatytuowała: „BRAK SŁÓW…KU PAMIĘCI SZEFOWEJ KUCHNI PANI MARZENNY”.

Zobacz również: Internauci śmieją się z milczenia Tuska: „Zawsze, gdy coś się dzieje ważnego, dematerializuje się. Nie ma go”

Zobacz również: Nie jedna, a dwie Barbary Kurdej-Szatan w nowej bożonarodzeniowej reklamie Play [WIDEO]

Kochani…dziś Kuchenne Rewolucje dla mnie szczególne\\\ W mojej głowie to żywy obraz – z jednej strony łagodny…mieszanka…

Opublikowany przez Magdę Gessler Czwartek, 18 listopada 2021

BRAK SŁÓW… KU PAMIĘCI SZEFOWEJ KUCHNI PANI MARZENNY…🕯 Dziś 21:35 Kuchenne Rewolucje…

Opublikowany przez Magdę Gessler Czwartek, 18 listopada 2021

Źródło: Facebook.com, Instagram.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these