propolski.pl: Słowacja: Weszli do sklepu bez maseczek

Szamotanina w supermarkecie na Słowacji. Weszli do sklepu bez maseczek, a po chwili leżeli na ziemi [WIDEO]

W jednym z supermarketów na Słowacji doszło do niemiłego incydentu. Trzej mężczyźni, którzy weszli do sklepu bez maseczek, zostali zatrzymani i powaleni na ziemię. Obsługa wezwała bowiem policję, a ta błyskawicznie zjawiła się na miejscu.

O całej sprawie napisał słowacki serwis internetowy sme.sk.

— Kilkanaście dni temu policja podjęła interwencję wobec kilku mężczyzn. Nie mieli założonych maseczek i nie reagowali na prośby personelu. Mieli też znieważyć wezwanych na miejsce funkcjonariuszy, którzy próbowali wyegzekwować przepisy wprowadzone w związku z epidemią COVID-19 — przekazali dziennikarze portalu.

Do Internetu trafiło także nagranie, na którym uwieczniono całą interwencję. Trzej mężczyźni wylądowali na ziemi z racji tego, że nie mieli maseczek na twarzy. Następnie wyprowadzono ich ze sklepu.

Komentarz odnośnie całego zdarzenia pozostawił także komendant główny słowackiej policji, który powiedział, że w przypadku działań „mających na celu ochronę życia, zdrowia i mienia obywateli policja będzie bezkompromisowa”.

— Niedopuszczalne jest, że część naszych obywateli, którzy mają zastrzeżenia co do stosowania środków ochrony mających ograniczyć zagrożenie, nie przestrzegają zasad — stwierdził.

W obliczu tych okoliczności nie mógł milczeć słowacki minister spraw wewnętrznych Roman Mikulec, który skrytykował zachowanie klientów.

— Całkowicie potępiam zachowanie osób, które przychodzą do sklepu i nie stosują się do środków, które są zgodne z prawem — powiedział Mikulec.

Zobacz również: Internauci śmieją się z milczenia Tuska: „Zawsze, gdy coś się dzieje ważnego, dematerializuje się. Nie ma go”

Zobacz również: Nie jedna, a dwie Barbary Kurdej-Szatan w nowej bożonarodzeniowej reklamie Play [WIDEO]

Źródło: Twitter.com

About the Author

3 thoughts on “Szamotanina w supermarkecie na Słowacji. Weszli do sklepu bez maseczek, a po chwili leżeli na ziemi [WIDEO]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these