15 maja 2022 roku zmarł Rafał Pazio, który był redaktorem w serwisie „Najwyższy CZAS”, a także założycielem i prezesem oddziału wołomińskiego partii KORWiN.

– Nie wiem, co powiedzieć. Nasz specjalista od wywiadów, Rafał Pazio, nie żyje. Dobry, prawy człowiek. Żegnaj Przyjacielu. RIP – napisał ze smutkiem na Twitterze Tomasz Sommer.

– Był także nauczycielem, dyrektorem Muzeum Bitwy Warszawskiej, samorządowcem, redaktorem pisma „Fakty WWL”. A przede wszystkim mężem i ojcem. Razem z nim napisałem wywiad rzekę z ks. Stanisławem Małkowskim – poinformowano w kolejnym wpisie.

Polityka ciepło wspomniał również prezes partii KORWiN Janusz Korwin-Mikke, który napisał:

– Szanowni Państwo, dziś zmarł nasz przyjaciel, założyciel i prezes oddziału wołomińskiego partii KORWiN Rafał Pazio. Pan Rafał był człowiekiem czynu, który chciał zmieniać otaczającą nas rzeczywistość i zostawić lepszy świat dla swoich dzieci – przyznał polityk.

– Był człowiekiem odważnym i wiernym, nigdy nie wstydził się swoich ideałów i wartości, dla których wcielania poświęcił wiele lat życia. Brzydził się brudnymi zagrywkami politycznymi, był na wskroś uczciwy, nigdy nie oceniał ludzi za ich poglądy i zawsze chciał budować porozumienia ponad podziałami, widział dobro w ludziach – podkreślił Korwin-Mikke.

Przeczytaj również:  Szef WHO nie ma wątpliwości. To jeszcze nie koniec pandemii

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Trzaskowski jest z siebie dumny: Biden złapał mnie za rękę i przyciągnął do siebie

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Krzysztof Śmiszek widzi ją jako premierkę przyszłego rządu. Nic lepszego dzisiaj nie usłyszycie! [WIDEO]

źródło: Twitter

(Visited 596 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj