Strona główna Polska Zbigniew Stonoga szczerze: „Przepraszam Cię Platformo Obywatelska”. Internauci wyrazili swoje niezadowolenie

Zbigniew Stonoga szczerze: „Przepraszam Cię Platformo Obywatelska”. Internauci wyrazili swoje niezadowolenie

4 min czytania
0
0
2,756
Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga za pośrednictwem mediów społecznościowych przeprosił Platformę Obywatelską. Zdradził też, kto z opozycji może liczyć na jego głos w zbliżających się wyborach prezydenckich.

Zbigniew Stonoga napisał na Twitterze, że przeprasza formację Borysa Budki za wyrządzone jej krzywdy. Kontrowersyjny biznesmen, któremu kielecka prokuratura przedstawiła zarzuty popełnienia 188 przestępstw, decyzją sądu po wpłacie poręczenia nie trafił do aresztu. Stonoga podejrzany jest m.in. o liczne oszustwa finansowe oraz kierowanie gróźb karalnych wobec ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro oraz rozpuszczanie fałszywych plotek na temat jego żony Patrycji Koteckiej.

— Przepraszam Cię Polsko za to, że w 2015 roku namawiałem do glosowania na a.dudę. Przepraszam Cię Platformo Obywatelska za tę podłość wyrządzoną Ci przeze mnie w 2015 roku. Niewybaczalny błąd — napisał Stonoga na Twitterze.

Mężczyzna zadeklarował również, że w wyborach prezydenckich poprze Władysława Kosiniaka-Kamysza z PSL. Internauci, mając w pamięci walkę Stonogi z rządem Donalda Tuska, a potem Ewy Kopacz w latach 2014-2015, zwrócili uwagę na niekonsekwencję Stonogi oraz szybkie zmiany w jego sympatiach politycznych:

— To już dno totalne. Podczas rządów PO, Zbychu dzwonił do Kopaczowej pytając o Ewcie, wyzywał od najgorszych platformę i jej członków, mówił o białych kołnierzykach i przekrętach platformy. Przecież to wszystko jest na youtubie cały czas!! Wystarczy obejrzeć filmiki ze Zbychem.

Przeczytaj również: Wykrzykiwali „Duda, ty ch…u!”. Pogratulowała im Kidawa-Błońska

źródło: Twitter

Reakcja
1
Przeczytaj również:  Cejrowski kontra PiS. "Dlaczego nie podzielą trzynastki na dwanaście i nie dołożą stówki..."
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej napisanych przez Malicki Jan
Załaduj więcej w  Polska

Sprawdź również

Kidawa-Błońska: „Facet z facetem nie może mieć dziecka”

Małgorzata Kidawa-Błońska aktywnie podróżuje po różnych miastach i spotyka się z sympatyka…