Zbigniew Boniek po serii porażek polskiej reprezentacji spisał krótką listę pozytywów, które udało mu się dostrzec. Prezes PZPN spotkał się z natychmiastową krytyką ze strony internautów.

Polska drużyna odpadła z dalszych rozgrywek na Euro 2020, a swoich występów z pewnością nie mogła zaliczyć do udanych. Po przegranym meczu ze Słowacją (1:2), zremisowanym z Hiszpanią (1:1) oraz ponownie przegranym ze Szwecją (2:3) utraciliśmy szansę na przejście do 1/8 finału żegnając się z wszelką nadzieją.

Na możliwe do uzyskania dziewięć punktów polska reprezentacja zdobyła zaledwie jeden dzięki remisowi z Hiszpanią.

Zbigniew Bonek próbując nieco odbudować pesymistyczne nastroje wśród kibiców doszukał się kilku pozytywów w grze Biało-Czerwonych.

— Jesteśmy wśród 7 drużyn, które strzelały bramki w każdym z trzech meczów. Najwięcej chyba odbiorów piłki na połowie przeciwnika. Największa chyba liczba wykonanych rzutów różnych — wyliczał Boniek na Twitterze.

Zobacz również: Edyta Górniak nie będzie już jurorką w „The Voice of Poland”. Wiemy, kto ją zastąpi

Na koniec nie zabrakło jednak smutnego podsumowania: „…i potwornie łatwo pozwalaliśmy przeciwnikom strzelać bramki. Jak to wszystko wytłumaczyć?” — analizował sytuację Boniek.

Wpis prezesa PZPN nie obył się bez echa w postaci komentarzy internautów. W tym przypadku dominowały jednak głosy krytyczne.

Zobacz również: Prokuratura zabezpieczyła majątek męża Scheuring-Wielgus w sprawie zakłócenia nabożeństwa

źródło: wmeritum.pl

(Visited 210 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Biedroń zgasił zapędy Tuska: "To nie jest kiełbasa spod lady"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here