Strona główna Polska Zaskakujący wpis na Twitterze. Wałęsa grozi Kaczyńskiemu? „Jadę po niego”

Zaskakujący wpis na Twitterze. Wałęsa grozi Kaczyńskiemu? „Jadę po niego”

3 min czytania
0
1
1,036
Lech Wałęsa

Lech Wałęsa coraz śmielej wypowiada się w mediach społecznościowych. Były prezydent pomimo podeszłego wieku nie rezygnuje z aktywności i komentuje bieżące wydarzenia polityczne. Wzbudza przy tym wiele kontrowersji i emocji.

Tym razem opublikował wpis, w którym straszy prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Niepokojące słowa polityka nie uszły uwadze internautów.

Wałęsa opisał, co zrobi z Kaczyńskim i wskazał konkretną datę. Zapewnił, że ma ochotę stoczyć „pokojowy bój”, pozbywając się konkretnych osób w państwie poprzez wywiezienie ich na taczce.

Pierwszym celem Lecha Wałęsy szybko stał się Jarosław Kaczyński prezes Prawa i Sprawiedliwości. Były prezydent zamieścił wpis, pod którym zaroiło się od komentarzy użytkowników Twittera.

— Proszony jestem, by przeciwdziałać niszczeniu dorobku Ojczyzny. W związku z tym zamierzam w sposób pokojowy stoczyć ten bój. 1. Jeśli do wyborów prezydenckich nie powstrzymamy tej ekipy w niszczeniu Polski. 2. Jeśli z naruszeniem zasad przedłużą działalność prezydenta to w pierwszy czwartek po wyborach z taczkami jadę po Kaczyńskiego, by go przewieść do miejsca właściwego albo On mnie, albo ja jego. Dalsze uściślenia podam w tym miejscu — napisał pierwszy przywódca „Solidarności”.

 

źródło: wiadomosci.dziennik.pl

Reakcja
3
Przeczytaj również:  Scheuring-Wielgus straciła panowanie: "Nie brzydzi się pan? Niech pan tu przyjdzie i powie!"
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej napisanych przez marlenap
Załaduj więcej w  Polska

Sprawdź również

Kidawa-Błońska: „Facet z facetem nie może mieć dziecka”

Małgorzata Kidawa-Błońska aktywnie podróżuje po różnych miastach i spotyka się z sympatyka…