Podczas ostatniego przemówienia Elżbiety Witek w Lesznie doszło do zaskakującego zdarzenia z udziałem dwóch mężczyzn. Zakłócili oni wypowiedź marszałek Sejmu skierowaną do mieszkańców i wnieśli flagę Unii Europejskiej.

Elżbieta Witek mówiła o Polskim Ładzie i rozwiązaniach, które z pewnością poprawią jakość życia zwykłych Polaków.

Podczas spotkania z mieszkańcami Leszna doszło do niecodziennej sytuacji. Zza pleców marszałek wyłoniły się dwie postacie niosące flagę Unii Europejskiej. Elżbieta Witek niezwłocznie zareagowała, mówiąc:

— Rozumiem, że coś się za mną dzieje. Proszę wyjść tutaj, przecież to jest oczywiste, że Polska należy do Unii Europejskiej. Cóż w tym dziwnego — stwierdziła przedstawicielka Zjednoczonej Prawicy, która postanowiła nie ulegać prowokacjom i zachować spokój.

W dalszym ciągu przemawiała bez emocji, a nawet oddała mikrofon zainteresowanym.

— Głosowałam za tym, zabiegaliśmy o to, żeby być w Unii Europejskiej. Bardzo się z tego cieszymy, dlatego zabiegaliśmy o te 770 mld., które jak pan wie, opozycja próbowała nam zablokować. Ale udało się — powiedziała po chwili.

Marszałek Witek przez całe spotkanie nie dała się wyprowadzić z równowagi i zareagowała w umiejętny sposób.

— Poradzić sobie z nieproszonymi gośćmi w taki sposób, aby ich nie urazić, trzeba potrafić. To naprawdę nie jest takie łatwe. Prawda? Niejeden z nas znalazł się w takiej sytuacji, więc wiemy, jak jest — podsumowała sytuację jedna z internautek.

Zobacz również: Prof. Marcin Wiącek zaczyna pracę jako RPO. Wyjawił jakie będą jego pierwsze decyzje

Zobacz również: Sondaż: Jak duża część społeczeństwa wierzy, że w szczepionkach znajdują się mikrochipy?

źródło: wmeritum.pl

(Visited 1 710 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj