propolski.pl: Partia Kukiz zostanie wykreślona z ewidencji?

Zaskakujące słowa Kukiza: „To ja decyduję, czy Kaczyński ma władzę”

Szef Kukiz’15 Paweł Kukiz rozmawiał z dziennikiem „Super Express” i wypowiedział się na temat aktualnej sytuacji politycznej. Z ust polityka padły zaskakujące słowa.

– To moich trzech posłów decyduje, czy PiS sprawuje władzę, czy nie będzie sprawował władzy – powiedział szef Kukiz’15 Paweł Kukiz.

– Gdyby opozycja była gotowa do przejęcia władzy, to dawno powinni się ze mną kontaktować, bo tych moich trzech posłów decyduje, czy PiS sprawuje władzę, czy nie będzie sprawował władzy – dodał były muzyk.

Paweł Kukiz wyjawił, że nie wyklucza startu w zbliżających się wyborach parlamentarnych z list PiS-u. Przypomniał jednak o swoich warunkach, z których nie jest w stanie zrezygnować.

– Jeśli PiS będzie spełniał warunki naszej umowy i jeśli taką propozycję od prezesa Kaczyńskiego otrzymam, to wtedy będę ją rozważał. Jednak warunkiem ewentualnego startu do Sejmu w kolejnej kadencji będzie wpisanie przez partię, z której listy miałbym startować, postulatów Kukiz’15 – tłumaczył lider Kukiz’15.

Zobacz również: Zaskakujący incydent w Sejmie: „Zostawcie Sienkiewicza, bo się przewróci” [WIDEO]

Zobacz również: Poseł Sienkiewicz przerywa milczenie: To jest wszystko, co mam do powiedzenia [WIDEO]

źródło: se.pl, tysol.pl

About the Author

2 thoughts on “Zaskakujące słowa Kukiza: „To ja decyduję, czy Kaczyński ma władzę”

  1. Fakt, to fakt… Ale z całą pewnością i odpowiedzialnością stwierdzam, że Paweł Kukiz bije na ryży łeb i na koślawą szyję wszystkich razem wziętych platfusów! Wolę milion Kukizów niż jednego, choćby garbatego debila z Platfus-Changu… !!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these