Wczorajsze zachowanie Bartłomieja Sienkiewicza w Sejmie wywołało wiele emocji i kontrowersji. W sieci pojawiło się mnóstwo memów sugerujących, że poseł PO mógł być w stanie nietrzeźwości.

Pisaliśmy o tym, że Bartłomiej Sienkiewicz pojawił się na sali obrad w czasie trwającej debaty nad odwołaniem ministra Bortniczuka.

Poseł Koalicji Obywatelskiej wszedł chwiejnym krokiem na salę plenarną i zbliżył się do siedzącego Borysa Budki. Ten wstał i szybko wyprowadził swojego kolegę na zewnątrz. Sienkiewicz potknął się po drodze o nogi innego posła i nieudolnie przybił piątkę Marzenie Okle-Drewnowicz.

W sieci pojawiło się mnóstwo spekulacji, co w rzeczywistości mogło dziać się z posłem KO. Niektórzy wysnuli nawet domysły, że mógł on być w stanie nietrzeźwości.

W ocenie samego zainteresowanego okoliczności, które wokół niego narosły wpisują się w „kampanię przeciwko opozycji”.

– Jeśli PiS sądzi, że moje potknięcie przykryje potknięcie rządu w rządzeniu, w drożyźnie, to się grubo myli. Ale ta kampania powoduje, że ja w niej na pewno nie wezmę udziału. Nie wezmę w niej udziału i nie będę jej ani komentował, ani o tym mówił, ponieważ nie będę pomagał autorom tej kampanii i to jest wszystko, co mam do powiedzenia – wyjaśnił Sienkiewicz.

Zobacz również: Dwaj polscy skoczkowie z wykrytym koronawirusem. Nie uda im się wystartować w Zakopanem

Zobacz również: Europejska Agencja Leków ostrzega przed kolejnymi dawkami przypominającymi na COVID-19. Mogą niekorzystnie wpływać na układ odpornościowy

źródło: Twitter.com

(Visited 1 043 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj