Aktywista Bart Staszewski (inicjator kampanii o fałszywych strefach wolnych od LGBT) wdał się w potyczkę w mediach społecznościowych z zdeklarowanym homoseksualistą Kamilem Starczykiem odcinającym się od środowisk z tęczowymi flagami.

Aktywista LGBT Bart Staszewski zasłynął akcją zawieszania tablic z napisem „Strefa wolna od LGBT” tuż obok znaków drogowych z nazwami polskich miejscowości. Sprawą zainteresowały się europejskie oraz światowe media, a kwestia kontrowersyjnych tablic została podniesiona nawet na forum Parlamentu Europejskiego.

— Muszę się pochwalić, że mam takiego słodkiego fana — Kamil Starczyk. Komentuje prawie każdy mój wpis. To początkujący aktywista LGBT. Właśnie zakłada swój własny, prawicowy ruch! Działaj Starczyk! DZIAŁAJ!!! — zachęcał Bart Staszewski na Twitterze.

 — Nie jestem fanem, kłamco — kłamiesz, gdy oddychasz. Pod każdym wpisem będę wytykał to jak nienawidzisz Polski, manipulujesz faktami i szkodzisz homoseksualistom, robiąc sobie z podsycania homofobicznych nastrojów sposób na zarobek, z czego pewnie zrobiłeś przeszczep włosów — napisał w odpowiedzi Kamil Starczyk, publikując wraz z wpisem zdjęcie ze Staszewskim pozbawionym owłosienia na głowie.

Przeczytaj również: „Nie przeszkadza wam nowy pomnik Lenina w Niemczech, ale przeszkadza…”. Patryk Jaki grzmiał w Brukseli

Przeczytaj również:  Patrioty są już w drodze do naszego kraju. „Mają chronić rejon wokół polskiego Zamościa”

źródło: Tysol

(Visited 2 207 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj