– Putin sprawuje władzę od ponad 22 lat, a to spowodowało przegnicie wszystkich instytucji w Rosji. Zanim został szpiegiem, był gangsterem. Co robią gangsterzy? Pilnują, by nie było nowych ludzi poza tymi, z którymi dorastali. W Rosji nie ma żadnych instytucji, które mogłyby zastąpić ten gangsterski system – powiedział w rozmowie z PAP John Sweeney, który jest autorem książki „Killer in the Kremlin”.

Amerykański Senat uznał prezydenta Rosji za zbrodniarza wojennego. W podobny sposób określa polityka premier Wielkiej Brytanii Liz Truss i polski Sejm.

Wielu ekspertów jest zdania, że Putin, dokonując agresji na Ukrainę, doprowadził do najpoważniejszego kryzysu od czasów II wojny światowej. Nie jest nawet pewne, że Putin urodził się faktycznie 70 lat temu. Mieszkająca dzisiaj w Gruzji, Wiera Putina utrzymuje, że Władimir to jej nieślubny syn, który urodził się dwa lata wcześniej, w 1950 roku. John Sweeney zwraca uwagę, że w młodości Putin był gangsterem, a właściwie lokalnym zbirem.

Władimir Putin po studiach zgłosił się do siedziby KGB w Leningardzie, próbując podjąć tam zatrudnienie. Później ukończył szkołę dla szpiegow w Moskwie, a następnie został wysłany do NRD, gdzie odpowiadał za werbunek agentury.

Przeczytaj również:  Nie żyje minister spraw zagranicznych Białorusi. Miał 64 lata

Powolano go także na krótko na szefa FSB, co miało miejsce w lipcu 1998 roku.

Urodziny Władimira Putina

Siły Zbrojne Ukrainy nie wykluczają, że w związku z urodzinami Putina może dojść do wielu prowokacyjnych zachowań Rosjan na froncie. Ołeksij Gromow przypomina, że rosyjski przywódca ma pewnego rodzaju obsesję na punkcie dat.

– Siły Zbrojne Ukrainy nie wykluczają prowokacji rosyjskich najeźdźców w dniu urodzin Władimira Putina – przekazał generał brygady oraz zastępca szefa Głównego Zarządu Operacyjnego Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych Ukrainy.

– Pamiętamy, że w naszym Dniu Niepodległości wróg przeprowadził masowe ataki przy użyciu wszystkich możliwych rodzajów broni, aby siać panikę w naszych szeregach, uderzał w obiekty cywilne i w infrastrukturę wojskową – mówił Gromow w rozmowie z ukraińską agencją prasową UNIAN.

– Nie jest wykluczone, że wróg będzie próbował zaatakować w urodziny swojego przywódcy… Może będzie to na jego rozkaz, może będzie to samodzielna decyzja dowódców wojskowych. Dla naszych żołnierzy będzie to normalny dzień. Oczywiście wypełnią swoje obowiązki – dodał generał brygady.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nowy wpis Miedwiediewa: Nasi niemądrzy oponenci nie rozumieją prostej rzeczy

Przeczytaj również:  „Powiedzieli, że to zakazany symbol”. Kibice nie weszli na stadion z tęczowymi kapeluszami [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: PILNE! Morawiecki przemówił do Polaków: „Mam superważną wiadomość dla wszystkich mieszkańców”

źródło: Onet / wprost

(Visited 101 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj