propolski.pl: Kolejna wpadka Grzegorza Schetyny

Zabawna wpadka Grzegorza Schetyny. Internauci skwitowali: „Podsumowanie ostatnich 6 lat w Polsce” [WIDEO]

Na antenie Polsat News w programie Bogdana Rymanowskiego spotkali się liderzy największych ugrupowań. Goście postanowili uhonorować Roberta Lewandowskiego, opisując swoje wrażenia z ostatnich rozgrywek piłkarskich.

Jak to często bywa, nie obyło się bez wpadki tym razem z udziałem Grzegorza Schetyny. Były lider PO pokazał kartkę z literą „E” do góry nogami, co nie uszło uwadze internautów.

Sobota okazała się wielką gratką dla wszystkich fanów sportu. Lewandowski zachwycił kibiców, strzelając bramkę w ostatnich sekundach meczu z Augsburgiem — był to jego 41 gol w bieżącym sezonie Bundesligi.

Zobacz również: Robert Lewandowski przed rozpoczęciem mistrzostw Europy: „Chcę, by Polacy byli z nas dumni” [WIDEO]

Polski piłkarz pobił tym samym prawie 50-letni rekord Gerda Muellera. Fani i widzowie dosłownie oszaleli ze szczęścia. Pod adresem napastnika posypało się mnóstwo gratulacji i podziękowań. Goście programu „Śniadanie Rymanowskiego” również przekazali słowa uznania dla polskiej gwiazdy sportu. Politycy na koniec spotkania podnieśli kartki, które ułożyły się w napis: „Król Lewy”.

Jak się okazało, Grzegorz Schetyna jako jedyny pokazał swoją literę błędnie, układając ją do góry nogami. Dopiero po uwadze Rymanowskiego, odwrócił ją we właściwy sposób.

— Podsumowanie ostatnich 6 lat w Polsce — skwitował w mediach społecznościowych tygodnik „NIE”.

Zobacz również: „Minuta krzyku – wszystko, co nam pozostaje”. Głośny apel aktywistki przed ambasadą w Warszawie [WIDEO]

źródło: wmeritum.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these