Przed kilkoma dniami media społecznościowe obiegł list 9-letniego Kuby zaadresowany do kapitana reprezentacji Polski Roberta Lewandowskiego. Piłkarz odpisał młodemu kibicowi na swoim profilu w serwisie Facebook.

W liście do Lewandowskiego 9-letni Kuba zadeklarował, że jest wielkim fanem gwiazdy światowego futbolu.

Jestem Twoim wielkim fanem. Trzymałem za Ciebie kciuki na Euro 2020, nie zawiodłeś mnie, cieszę się, że walczyłeś do końca napisał do Lewandowskiego 9-latek, którego list obiegł media społecznościowe.

Nie przejmuj się ludźmi, którzy źle mówią o Tobie i o reszcie drużyny. Prawdziwy kibic nigdy w Ciebie nie zwątpi i w naszą reprezentację dodaje dalej chłopiec.

Nie mogę do Ciebie wysłać tego listu, bo nie znam adresu, ale poproszę mamę, aby ten list umieściła na FB. Może do Ciebie dotrze. Szkoda, że nie mogę grać w piłkę w drużynie, bo mi lekarz zabronił z powodu chorego serduszka i czasem się męczę. Twój Kuba napisał młody kibic.

Lewandowski odpowiada

Kuba, Twój list do mnie dotarł. i sprawił mi dużo radości. Bardzo Ci za niego dziękuję. Jesteś najlepszym kibicem jakiego mógłbym sobie wymarzyć. Ty też nigdy się nie poddawaj i zawsze walcz o swoje marzenia! Mocno Cię pozdrawiam odpisał piłkarz, zamieszczając na Facebooku treść listu.

Przeczytaj również:  Były minister rolnictwa ostrzega przed Zielonym ładem! "Wiele gospodarstw upadnie"

Przeczytaj również: Przyjąłeś szczepionkę przeciwko COVID-19? WHO: Nie możesz czuć się bezpieczny, bo…

Przeczytaj również: Awantura na antenie Radia ZET. „Załatwił pan ten program! To jest hańba! Cytowalność będzie milionowa”.

Facebook/Robert Lewandowski

Źródło: Tysol

(Visited 434 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here