Wiceminister rolnictwa Norbert Kaczmarczyk wyjaśnił, że drogi ciągnik nie został mu podarowany przez brata w prezencie ślubnym, a jedynie pożyczony. Do sprawy tej prześmiewczo odniósł się Donald Tusk, który opublikował zgryźliwy post na Twitterze.

– Maybachy się bezdomnemu skończyły, to ciągniki rozdaje. Nie ma co drążyć – napisał szef Platformy Obywatelskiej.

Były premier nie pominął również słów o. Tadeusza Rydzyka, który kilka lat temu mówił o cennym samochodzie ofiarowanym przez bezdomnego.

Donald Tusk skomentował wesele wiceministra

Norbert Kaczmarczyk z Solidarnej Polski wyprawił w miniony weekend głośne wesele, na które przybyło ok. 500 osób. Wiceminister otrzymał drogi ciągnik, co stało się przedmiotem wielu kontrowersji.

Wiceminister wydał oświadczenie ws. kosztownego prezentu. Okazało się, że maszyna ta została mu jedynie użyczona, a nie sprezentowana. Wiceminister dodał, że nie miał pojęcia, że zdarzenie będzie nagrywane przez firmę, która pozwoli sobie wykorzystać materiał do promocji.

Kaczmarczyk uważa, że jest to atak na polskie rolnictwo i jego rodzinę. Wydał oświadczenie, w którym uderza w Balcerowicza i Tuska, obciążając ich odpowiedzialnością za to, że w Polsce ciężko o produkcję sprzętu rolniczego wysokiej jakości.

Przeczytaj również:  Nie żyje autorytet w świecie kryptowalut. Zmarł nagle we śnie

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Władimir Putin zwiększa liczebność armii. Podpisał specjalny dekret

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rosyjski dziennikarz Władimir Sołowjow ponownie szokuje. Wyjawił, co przekazałby Ukraińcom [WIDEO]

źródło: tysol.pl, wp.pl, Twitter

(Visited 136 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj