Coraz wieksza liczba aktorów i celebrytów sprzeciwia się aktualnej władzy. W mieszkaniu Adama Darskiego „Nergala” odbyła się wyjątkowa impreza. Chodzi o urodziny muzyka Andrzeja Piasecznego, który świętował „pięćdziesiątkę”. Artysta bez wahania zaatakował PiS.

Darski opublikował nagranie na swoim Instagramie „Nergal”, które szybko zdobyło wiele polubień i reakcji. Okazuje się, że Maja Jeżowska śpiewała Piasecznemu piosenkę o narkotykach, a sam piosenkarz wzniósł wulgarny toast uderzający w PiS.

— „Je*ać biedę”, „Je*ać PiS i Konfederację i wszystkich ku*wa tam co tego… — słyszymy na krótkim wideo ze strony Andrzeja Piasecznego.

W urozmaiceniu całego przedstawienia pomagała mu jego menadżerka, która wykrzykiwała do kamery: — Je*ać PiS! Je*ać PiS!

Zobacz również: Pozew zbiorowy za lockdown? Polska Federacja Fitness domaga się wysokiego odszkodowania

Protesty przeciwko PiS rozpoczęły się po wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji eugenicznej, jak również w związku z wprowadzeniem licznych obostrzeń i lockdownu mającego walczyć z epidemią koronawirusa.

źródło: tysol.pl

(Visited 5 296 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Aktywistka wdarła się na scenę. Tusk zaskoczony [WIDEO]

4 KOMENTARZE

  1. Wiesz jak to jest. Nie ważne jak się mówi ale ważne by się mówiło. Powinno się tą hołotę wypierdolić z życia publicznego i kompletnie o nich zapomnieć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj